iob

Insulin On Board Cup 2024Właśnie teraz otwieramy zapisy dla zawodników z całego świata! Dołącz do nas! Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej dla Diabetyków Kiedy: 15-16 czerwca 2024 roku, w WarszawieDiabetes Football Cup 2023: DiaEuro/Insulin On Board Cup 2023 za nami!W dniach 9-11 czerwca w Pruszkowie odbyły się kolejne edycje turniejów DiaEuro oraz Insulin On Board Cup!Insulin On Board Cup 2023 już w czerwcuW dniach 9-11 czerwca w Pruszkowie odbędzie się kolejna edycja turnieju piłkarskiego dla diabetyków Insulin On Board Cup.Zapytanie ofertowe dotyczące usługi noclegowej wyżywieniaW realizacji projektu „IOB CUP 2023" współfinansowanego przez PFRON, Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą realizując procedurę zapytania ofertowego, publikuje treść zapytań dotyczącego zamówienia usługi polegającej na organizacji usługi noclegowej oraz wyżywienia dla grupy.DiaEuro/Insulin On Board Cup 2023 - 9-11 czerwcaRozpoczynamy zapisy na międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej dla Diabetyków DiaEuro/Insulin On Board Cup 2023 (9-11 czerwca w Pruszkowie)INSULIN ON BOARD CUP 22 ZA NAMI!W dniach 18-19 czerwca 2022 roku, na terenie Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Strumykowej 21 w Warszawie, odbyła się czwarta edycja turnieju piłkarskiego Insulin On Board Cup 2022.Insulin On Board Cup 2022 już w czerwcu!W dniach 18-19 CZERWCA w Warszawie, organizujemy kolejną edycję turnieju piłkarskiego INSULIN ON BOARD CUP. Zapraszamy do zapisów!Insulin On Board Cup 2021 za nami!100 zawodników z całej Polski, 12 drużyn, dwa dni walki o medale i dobry poziom cukrów. Uczestników trzeciej już edycji turnieju Insulin on Board Cup łączy nie tylko piłka nożna, ale też cukrzyca typu I. Na co dzień daje w kość i dzieciom, i ich rodzicom, choć na zewnątrz prawie jej nie widać.INSULIN ON BOARD CUP 2021' - ROZPOCZYNAMY ZAPISY!Zapraszamy do udziału W TEGOROCZNYM turnieju wszystkie chętne DRUŻYNY DIABETYKÓW oraz ZAWODNIKÓW NIEZRZESZONYCH (utworzymy dodatkowe zespoły).Insulin On Board Cup 2020 za nami!W dniach 5-6 września 2020 roku, na terenie Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Strumykowej w Warszawie, odbyła się druga edycja turnieju piłkarskiego Insulin On Board Cup 2020 organizowanego przez Fundację dla Dzieci z Cukrzycą.Insulin On Board Cup 2020Już w najbliższy weekend (5-6 września) odbędzie się II edycja turnieju Insulin On Board Cup. Serdecznie zapraszamy!Insulin On Board Cup 2020' - wznawiamy zapisy!W dniach 5-6 września w Warszawie, organizujemy II edycję turnieju piłkarskiego „INSULIN ON BOARD CUP”! Zapraszamy do udziału wszystkie chętne DRUŻYNY DIABETYKÓW oraz ZAWODNIKÓW NIEZRZESZONYCH.INSULIN ON Board Cup 2020'Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą jest realizaotrem projektu INSULIN ON BOARD CUP 2020' współfinansowanego ze środków PFRON.Insulin On Board Cup 2019 za nami!!!19 drużyn i około 200 zawodników z całej Polski  grało w Insulin on Board Cup. Walczyli nie tylko o wynik na boisku, ale i dobre cukry. To turniej dla chorych na cukrzycę typu pierwszego zorganizowany m.in. przez Fundację dla Dzieci z Cukrzycą.INSULIN ON BOARD CUP 2019’W dniach 15-16 czerwca 2019 roku wraz z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportowym nr 3 w Warszawie, organizujemy turniej piłkarski w randze Mistrzostw Polski„INSULIN ON BOARD CUP”. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Warszawy oraz Polski Związek Piłki Nożnej. Zapraszamy do udziału wszystkie chętne drużyny cukrzycowe!

Insulin On Board Cup 2024

Właśnie teraz otwieramy zapisy dla zawodników i drużyn z całego świata!

Zdobądź swój medal! Grasz w piłkę i jesteś zasilany insuliną? Zapisz się na Insulin on Board CUP 2024 już dzisiaj!

Insulin On Board CUP to międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej dla Diabetyków, a w tym roku odbędzie się już V edycja! Nie przegap szansy, aby być częścią tego wyjątkowego wydarzenia! Dołącz do rozgrywek między drużynami z całej Europy, między innymi ze Słowacji, Węgier i Włoch!

Kiedy: 15 do 16 czerwca ( sobota - niedziela)

Gdzie: Białołęcki Ośrodek Sportu ul. Strumykowa 21 w Warszawie

Jak się zapisać?

1. Zgłoszenie zawodników indywidualnych (zarówno chłopców jak i dziewcząt) przyjmujemy przez formularz zgłoszeniowy pod linkiem: Home (site.com)
  2. Chcąc zgłosić drużynę piłkarską wyślij do nasz mail na adres sport@fundacja-cukrzyca.pl

Dzieci z orzeczeniami otrzymają częściowy zwrot kosztów uczestnictwa w turnieju.

Insulin on Board CUP 2024 – dowiedz się więcej:

Turniej Piłki Nożnej dla Diabetyków IOB CUP powstał z inicjatywy Fundacji dla Dzieci z Cukrzycą. Rozgrywany jest corocznie już od 5 lat. W latach 2019–2021 gromadził drużyny diabetyków z całej Polski, od 2022 r. w rozgrywkach uczestniczą również drużyny z zagranicy.

IOB CUP to inicjatywa kierowana do młodych diabetyków, propagująca aktywność fizyczną #Aktywnizcukrzycą i integrująca społeczność skupioną wokół cukrzycy.

Rozgrywki piłkarskie, to nie tylko pole do rywalizacji – sport uczy walki z przeciwnościami losu. Turniej to również świetna zabawa, integracja: wspólne, aktywne spędzanie czasu i wymiana doświadczeń.

Zapraszamy do kibicowania!

Turniej IOB CUP 2024 to:

• 2 dni rozgrywek piłki nożnej w świetnej atmosferze,
  • blisko 300 zawodników i 600 uczestników z całej Europy
  • rywalizacja fair play w trzech grupach wiekowych:

roczniki 2013 i młodsi

roczniki 2010–2012

roczniki 2007–2009

roczniki 2006 i starsi

• integracja międzynarodowych środowisk diabetologicznych,
  • piknik edukacyjno-integracyjny

www.diabetes-cup.com