nowości

sportowe

INSULIN ON BOARD CUP 2021' - ROZPOCZYNAMY ZAPISY!Zapraszamy do udziału W TEGOROCZNYM turnieju wszystkie chętne DRUŻYNY DIABETYKÓW oraz ZAWODNIKÓW NIEZRZESZONYCH (utworzymy dodatkowe zespoły).Guillermo Cotugno i Słodka Polska – spotkanie diabetyków z piłkarską pasjąMłodzi zawodnicy mieli ostatnio okazję spotkać się z Guillermo Cotugno - piłkarzem Śląska Wrocław, zmagającym się z cukrzycą.Dzięki współpracy Reprezentacji Słodkiej Polski z Polskim Związkiem Piłki Nożnej powstał ciekawy materiał. Zapraszamy do lektury i oglądania :)LiveAdventure wspiera Słodką PolskęMiło nam poinformować, że kolejnym partnerem reprezentacji Słodkiej Polski została firma LiveAdventure ltd organizator największych turniejów młodzieżowych w Europie!WZNAWIAMY NABÓR DO WALECZNYCH!Rozpoczynamy nabór do fundacyjnej drużyny Waleczni Warszawa na IV Halowe Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Dzieci z Cukrzycą, które odbędą się w dniach 19-20 czerwca w Suchym Lesie k. Poznania.Kolejne zgrupowanie Słodkiej Polski za nami!W dniach 19-21.02.2021, w Warszawie odbyło się zgrupowanie seniorskiej reprezentacji Słodkiej Polski, która przez trzy dni ciężko trenowała, przygotowując się do międzynarodowych wyzwań. Było to drugie zgrupowanie dorosłej kadry pod oficjalnym patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej.Startują „Zielone Wyzwania”! Do wygrania sprzęt sportowy i treningi ze szkoleniowcami z Polskiego Związku Piłki Nożnej!Polski Związek Piłki Nożnej wspólnie ze sponsorami Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” przygotował „Zielone Wyzwania”, mające na celu pobudzić najmłodszych do sportowej aktywności.Reprezentacje Słodkiej Polski z Patronatem PZPN!Miło nam poinoformować, że wszystkie reprezentacje Słodka POLSKA zostały objęte Patronatem PZPN „Piłka dla wszystkich” na 2021 rok!Kolejne zgrupowanie Słodkiej PolskiW niedzielę 29 listopada Słodka POLSKA U13 zagrała mecze kontrolne, będące przygotowaniem do styczniowego turnieju Ślęza CUP.