wspierają

nas

Styczniowe wsparcie dla naszych Podopiecznych!Dziękujemy za zaangażowanie w realizowane przez nas projekty wszystkim Darczyńcom.Dziękujemy za wsparcieSerdecznie dziękujemy firmie Molecure za wsparcie finansowe Fundacji dla Dzieci z Cukrzycą!Jesienne wsparcie dla Podopiecznych naszej Fundacji!Wśród Darczyńców witamy firmę MidaTech (https://www.midatech.pl/) - serdecznie Wam dziękujemy za pomoc, która dodaje skrzydeł!DziękujemySerdecznie dziękujemy firmie Fair Finance 24 za wsparcie Fundacji materiałami biurowymi!Dziękujemy za wsparcie!Witamy w gronie naszych przyjaciół Ośrodek Pomocy Poszkodowanym https://prawapacjenta.org/Czerwcowe Wsparcie od Przyjaciół!Od lat niesiemy pomoc osobom, toczącym nierówną walkę z cukrzycą. Wsparcie z zewnątrz odgrywa tu ogromną rolę - chorzy potrzebują pomocy nawet, jeśli o nią nie proszą. Dziękujemy firmom, które wspierają naszą działalność. Wśród Przyjaciół powitaliśmy ostatnio Hotel Crocus: http://hotelcrocus.pl/ - cudownie, że tak chętnie angażują się Państwo w realizowane przez nas projekty!PodziękowaniaBardzo dziękujemy firmie Diabetyk24 za przekazanie glukozy na nasze wakacyjne kolonie i turnusy oraz na turniej Insulin On Board Cup 2021DziękujemySerdecznie dziękujemy firmie Kolorowy Świat Bambino - producentowi i dystrybutorowi artykułów szkolnych oraz jej prezesowi, Panu Michałowi Skolimowskiemu, za przekazanie potężnej ilości gadżetów dla naszych podopiecznych!

Ambasadorzy fundacji

Jarosław Jach

Ambasador Fundacji od marca 2016 roku. Piłkarz grający na pozycji środkowego obrońcy w angielskim klubie Premier League, Crystal Palace. Do jednej z najlepszej lig świata trafił w styczniu 2018 roku z Zagłębia Lubin, którego barw bronił przez siedem lat, rozgrywając w polskiej Ekstraklasie 55 meczów, w których zdobył cztery bramki. Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Pogonie Pieszyce, grał także w Lechii Dzierżoniów. W listopadzie 2017 roku, zadebiutował w dorosłej Reprezentacji Polski, występując w towarzyskim meczu z Urugwajem. Ma także na koncie występy we wszystkich meczach reprezentacji podczas młodzieżowych Mistrzostw Europy w Polsce w 2017 roku.

Łukasz Moneta

Jest Ambasadorem od marca 2016 roku. Pochodzący z Raciborza piłkarz, grający na pozycji lewoskrzydłowego. Występował na boiskach Ekstraklasy w barwach takich klubów, jak Legia Warszawa, Ruch Chorzów i Zagłębie Lubin. Wystąpił na młodzieżowych Mistrzostwach Europy w 2017 roku, strzelając bramkę w meczu fazy grupowej ze Szwecją.

MONIKA JAKUBCZYK-GIERAŃCZYK

- Ekspert w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi z ponad 16-letnim doświadczeniem

- Pozyskuje wsparcie rzeczowe od firmy Nestle na wydarzenia fundacyjne, spotkania integracyjne i turniej Insulin on Board.

ANNA JAKUĆ

- Manager ds. Emisji Instrumentów Dłużnych.

- Gadżety od Rafała Sonika na turnieje, turnusy, kolonie.

- Pozyskanie fantów na loterię na bal karnawałowy.

- Zaangażowanie rodziny do pomocy w działaniach Fundacji

JOLANTA OJCZYK

- Dziennikarka od 20 lat związana z dziennikarstwem prawnym

- Od marca 2020 pochłonięta analizą i krytyką tematów związanych z pandemią

- Promocja Fundacji i jej działań (np. turniej Insulin on Board) w mediach ogólnopolskich.

PIOTR FALFUS

- Managing Director w Ornsson Solution (outsourcing usług, szkolenia).

- Gadżety od firmy 3M.

- Projekt pośrednictwa pracy dla diabetyków/podopiecznych Fundacji.

- Zaangażowanie rodziny do pomocy w działaniach Fundacji.

ADAM NIEDZIAŁEK

-ADAM NIEDZIAŁEK

- Specjalista IT, pasjonuje się alternatywnymi sposobami leczenia cukrzycy

- Wspiera dział nowych technologii.

- Bezpośredni kontakt i wsparcie podopiecznych w sprawach technicznych dot. sztucznej trzustki i nie tylko.

- Święty Mikołaj :)

CEZARY PIETRZAK

- Specjalista w branży IT

- Tata 4 dzieci

- Pozyskanie wolontariuszy do pracy na rzecz Fundacji oraz środków finansowych od firmy IBM (projekt w toku).

ŁUKASZ WACHOWSKI

- Dyrektor Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN

- Wsparcie Fundacji ze strony PZPN: licytacje koszulek, m.in. Roberta Lewandowskiego - dochód ponad17 tys zł

- patronat PZPN nad turniejami i reprezentacją Polski diabetyków gadżety na kolonie i turnusy

Mikołaj Chrzan

- Zastępca redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej"

- Media

Łukasz Deńca

- Prezes Zarządu ED Invest S.A.

- Biznes

Artur Fusiek

- Logistyka, transport, zabezpieczenia imprez

Przemysław Prętkiewicz

- Dyrektor Departamentu Piłki Amatorskiej Grassroots w PZPN

- Sport

Maja Makowska

- Sugar Woman

- Sport, media

Adrian Tomczak

- McCain Foods Manager

- Logistyka, gastronomia

Dominik Wardzichowski

- Dziennikarz Sport.pl

- Media

Medycyna Praktyczna

cukrzyca.pl

Przekaż 1% naszej organizacji
Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP" przy współpracy z IWOP.