WZNAWIAMY NABÓR DO WALECZNYCH!

Rozpoczynamy zapisy na turniej w Suchym Lesie k. Poznania, 4-6 marca (oficjalna strona turnieju).

Wystawiamy drużyny w następujących kategoriach wiekowych:

•  2004-2007
  •  2008-2010
  •  2011 i młodsi.

Tradycyjnie planujemy 2 noclegi (piątek-niedziela).

Zgłoszenia na turniej przyjmujemy do 8 lutego na nasz adres mailowy: sport@fundacja-cukrzyca.pl

W zgłoszeniu prosimy podać: Imię i Nazwisko, nr PESEL dziecka, imię i nazwisko opiekuna, tel. kontaktowy, e-mail.

Prosimy również o informacje, czy potrzebny jest posiłek bezglutenowy, a także o informację, czy zarezerwować Państwu nocleg oraz na ile osób (ok. 250-300zł od osoby za dwie noce – dokładny koszt podamy, gdy poznamy liczbę uczestników).

Finansujemy wyłącznie nocleg oraz wyżywienie dla zawodnika, a w czasie turnieju także wyżywienie dla jednego opiekuna każdego zawodnika (Obiady sobota i niedziela oraz kolacja w sobotę).

Przejazd oraz noclegi dla opiekunów we własnym zakresie (na życzenie wystawiamy zaświadczenie na PKP ze zniżką 75%). Prosimy również o informację w przypadku braku możliwości zorganizowania transportu.

Ilość miejsc ograniczona!