nowości

sportowe

DiaEuro/Insulin On Board Cup 2023 - 9-11 czerwcaRozpoczynamy zapisy na międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej dla Diabetyków DiaEuro/Insulin On Board Cup 2023 (9-11 czerwca w Pruszkowie)ZAPYTANIA OFERTOWE DOTYCZĄCE ORGANIZACJI ZIMOWYCH OBOZÓW SPORTOWYCHW związku z organizacją obozów sportowych, w ramach projektu „DIABTEAM 2022 – obozy sportowe dla dzieci i młodzieży chorujących na cukrzyce typu 1” współfinansowanego przez PFRON, Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą realizując procedurę zapytania ofertowego, publikuje treść zapytań dotyczącego zamówienia usługi polegającej na organizacji zaplecza do przeprowadzenia zimowych obozów sportowych.INSULIN ON BOARD CUP 22 ZA NAMI!W dniach 18-19 czerwca 2022 roku, na terenie Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Strumykowej 21 w Warszawie, odbyła się czwarta edycja turnieju piłkarskiego Insulin On Board Cup 2022.Zapytania ofertowe dotyczące organizacji obozów sportowych (czerwiec 2022 r.)Zapytania ofertowe dotyczące zamówienia usługi polegającej na organizacji zaplecza do przeprowadzenia obozu sportowego w ramach projektu DIABTEAM 2022Insulin On Board Cup 2022 już w czerwcu!W dniach 18-19 CZERWCA w Warszawie, organizujemy kolejną edycję turnieju piłkarskiego INSULIN ON BOARD CUP. Zapraszamy do zapisów!WZNAWIAMY NABÓR DO WALECZNYCH!Rozpoczynamy zapisy na turniej piłkarski w Suchym Lesie k. Poznania, 4-6 marca.PIŁKARSKI OBÓZ ZIMOWY 3-9 stycznia 2022'RUSZYŁY ZAPISY !!! Kochasz piłkę nożną ? Chcesz pojechać na obóz piłkarski z kadrowiczami SŁODKIEJ POLSKI ??? To jest obóz dla CIEBIE :)Zapytanie ofertowe dot. orojektu: „DIABTEAM – obozy sportowe dla dzieci i młodzieży chorujących na cukrzyce typu 1”W związku z organizacją zimowego obozu sportowego, w ramach projektu „DIABTEAM – obozy sportowe dla dzieci i młodzieży chorujących na cukrzyce typu 1” współfinansowanego przez PFRON, Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą realizując procedurę zapytania ofertowego, publikuje treść zapytania dotyczącego zamówienia usługi polegającej na organizacji zaplecza do przeprowadzenia obozu sportowego.

WZNAWIAMY NABÓR DO WALECZNYCH!

Rozpoczynamy zapisy na turniej w Suchym Lesie k. Poznania, 4-6 marca (oficjalna strona turnieju).

Wystawiamy drużyny w następujących kategoriach wiekowych:

  •  2004-2007
  •  2008-2010
  •  2011 i młodsi.

Tradycyjnie planujemy 2 noclegi (piątek-niedziela).

Zgłoszenia na turniej przyjmujemy do 8 lutego na nasz adres mailowy: sport@fundacja-cukrzyca.pl

W zgłoszeniu prosimy podać: Imię i Nazwisko, nr PESEL dziecka, imię i nazwisko opiekuna, tel. kontaktowy, e-mail.

Prosimy również o informacje, czy potrzebny jest posiłek bezglutenowy, a także o informację, czy zarezerwować Państwu nocleg oraz na ile osób (ok. 250-300zł od osoby za dwie noce – dokładny koszt podamy, gdy poznamy liczbę uczestników).

Finansujemy wyłącznie nocleg oraz wyżywienie dla zawodnika, a w czasie turnieju także wyżywienie dla jednego opiekuna każdego zawodnika (Obiady sobota i niedziela oraz kolacja w sobotę).

Przejazd oraz noclegi dla opiekunów we własnym zakresie (na życzenie wystawiamy zaświadczenie na PKP ze zniżką 75%). Prosimy również o informację w przypadku braku możliwości zorganizowania transportu.

Ilość miejsc ograniczona!