Trening sztuk walki z okazji Dnia Kobiet oraz Dnia Mężczyzn!

Świętujemy razem: Trening sztuk walki z okazji Dnia Kobiet oraz Dnia Mężczyzn! Aktywny Dzień dla Wszystkich Diabetyków! Zapisz się już teraz!
 
Zbliżający się Dzień Kobiet oraz Dzień Mężczyzn to doskonała okazja do wspólnej, rodzinnej aktywności, która dostarczy dużo radości i satysfakcji każdemu!
Zachęcamy również każdą osobę z cukrzycą typu 1 do udziału w naszym wydarzeniu i doświadczenia korzyści płynących z aktywnego spędzania czasu oraz wsparcia ze strony naszej fundacyjnej społeczności. Dlatego serdecznie zapraszamy Was wszystkich – zarówno Panie, jak i Panów, dzieci oraz młodzież do klubu sportowego Uniq Fight Club na specjalny trening.
 
Kiedy: 10 marca (niedziela)
Godzina: 15.00
Gdzie: ulica VI Poprzeczna 23, Anin
Zapisy tutaj pod linkiem: https://bit.ly/40hk70u.
 
Dołącz do nas, aby poczuć energię, wzmocnić ciało i zainspirować się nawzajem do odkrywania tego, co nowe i nieznane! Nie stawiamy żadnych wymagań, nie musisz trenować, mieć formy!
Czeka Cię mnóstwo motywacji i dużo radości, zabawy.
 
Serdecznie zapraszamy:
- Naszych Podopiecznych - niezależnie od wieku - z rodzicami lub opiekunami
- UWAGA! Zapraszamywszystkie osoby, które chcą poznać Fundację, spędzić aktywnie czas na treningu (zaproszenie dotyczy osoby chorej na cukrzycę typu 1, niezależnie od wieku, która nie jest zapisana do Fundacji)
 
Trening dla zainteresowanych osób jest bezpłatny dzięki współpracy z firmą ED Invest
 
Nie zwlekajcie, liczba uczestników ograniczona! Zapisy tutaj pod linkiem: https://bit.ly/40hk70u.
 
Świętujemy na sportowo, czyli jak wygląda trening:
Trening ma charakter zajęć ogólnorozwojowych z elementami boksu, kickboxingu, judo oraz samoobrony i ma na celu rozwijać zdolności fizyczne i umysłowe, rozbudzając przy tym pasję do sportu i zdrowego stylu życia. Na wstępie trenerzy przedstawią się i opowiedzą krótko o dyscyplinach, jakie uczestnicy będą mieli okazję poznać podczas wspólnego treningu.
Czas trwania treningu: 1 godzina
Rozgrzewka (10 minut): Bieg bokserski, Proste ćwiczenia rozgrzewające stawy i mięśnie, Krótkie rozciąganie całego ciała
Techniki podstawowe (20 minut): Wyjaśnienie pozycji wyjściowej, prawidłowa postawa, Ćwiczenia uderzeń, Podstawowe techniki
Techniki obronne (20 minut): Nauka bloków, Ćwiczenia uników, Ćwiczenia w parach
Rozciąganie i chłodzenie (10 minut): Intensywne rozciąganie, Krótka medytacja lub relaksacja kończąca trening, Zachęcenie do regularnych ćwiczeń dla zdrowia i samopoczucia, podkreślenie korzyści z aktywności dla diabetyków
 
Dziękujemy Trenerom z klubu Uniq Fight Club, którego celem jest popularyzacja sportu wśród dorosłych i dzieci. Zajęcia sztuk walki prowadzą wysokiej klasy specjaliści, którzy mogą pochwalić się wspaniałymi karierami, tytułami Mistrzów Polski i Świata.
 
To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się dzięki zaangażowaniu w działania Fundacji, firmy ED Invest - dewelopera i inwestora, który od ponad dwudziestu lat buduje z sercem domy i mieszkania dla tysięcy zadowolonych klientów. Do budownictwa wielorodzinnego i jednorodzinnego podchodzi z pasją i zaangażowaniem.
Za ED Invest stoją ludzie, którzy tworzą coś więcej niż mieszkania i domy - budują trwałe więzi i długoletnie relacje ze swoimi klientami. To eksperci, którzy tworzą miejsca, gdzie rodziny mogą pisać swoje historie, spełniać marzenia i przeżywać najpiękniejsze chwile:  www.edinvest.pl