Insulin On Board Cup 2024

Właśnie teraz otwieramy zapisy dla zawodników i drużyn z całego świata!

Zdobądź swój medal! Grasz w piłkę i jesteś zasilany insuliną? Zapisz się na Insulin on Board CUP 2024 już dzisiaj!

Insulin On Board CUP to międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej dla Diabetyków, a w tym roku odbędzie się już V edycja! Nie przegap szansy, aby być częścią tego wyjątkowego wydarzenia! Dołącz do rozgrywek między drużynami z całej Europy, między innymi ze Słowacji, Węgier i Włoch!

Kiedy: 15 do 16 czerwca ( sobota - niedziela)

Gdzie: Białołęcki Ośrodek Sportu ul. Strumykowa 21 w Warszawie

Jak się zapisać?

1. Zgłoszenie zawodników indywidualnych (zarówno chłopców jak i dziewcząt) przyjmujemy przez formularz zgłoszeniowy pod linkiem: Home (site.com)
  2. Chcąc zgłosić drużynę piłkarską wyślij do nasz mail na adres sport@fundacja-cukrzyca.pl

Dzieci z orzeczeniami otrzymają częściowy zwrot kosztów uczestnictwa w turnieju.

Insulin on Board CUP 2024 – dowiedz się więcej:

Turniej Piłki Nożnej dla Diabetyków IOB CUP powstał z inicjatywy Fundacji dla Dzieci z Cukrzycą. Rozgrywany jest corocznie już od 5 lat. W latach 2019–2021 gromadził drużyny diabetyków z całej Polski, od 2022 r. w rozgrywkach uczestniczą również drużyny z zagranicy.

IOB CUP to inicjatywa kierowana do młodych diabetyków, propagująca aktywność fizyczną #Aktywnizcukrzycą i integrująca społeczność skupioną wokół cukrzycy.

Rozgrywki piłkarskie, to nie tylko pole do rywalizacji – sport uczy walki z przeciwnościami losu. Turniej to również świetna zabawa, integracja: wspólne, aktywne spędzanie czasu i wymiana doświadczeń.

Zapraszamy do kibicowania!

Turniej IOB CUP 2024 to:

• 2 dni rozgrywek piłki nożnej w świetnej atmosferze,
  • blisko 300 zawodników i 600 uczestników z całej Europy
  • rywalizacja fair play w trzech grupach wiekowych:

roczniki 2013 i młodsi

roczniki 2010–2012

roczniki 2007–2009

roczniki 2006 i starsi

• integracja międzynarodowych środowisk diabetologicznych,
  • piknik edukacyjno-integracyjny

www.diabetes-cup.com