nowości

sportowe

Reprezentacje Słodkiej Polski z Patronatem PZPN!Miło nam poinoformować, że wszystkie reprezentacje Słodka POLSKA zostały objęte Patronatem PZPN „Piłka dla wszystkich” na 2021 rok!Kolejne zgrupowanie Słodkiej PolskiW niedzielę 29 listopada Słodka POLSKA U13 zagrała mecze kontrolne, będące przygotowaniem do styczniowego turnieju Ślęza CUP.Hochland SPONSOREM SŁODKIEJ POLSKIHochland Polska został sponsorem reprezentacji Piłki Nożnej Dzieci z Cukrzycą „Słodka Polska”. Przedstawiamy rozmowę z Piotrem Knauerem – Prezesem Zarządu Hochland Polska właśnie na ten temat.Słodka Polska zagrała w Niemczech!22 września na boisku przy Hammerling Strasse w Berlinie młodsza z reprezentacji Polski Dzieci z Cukrzycą zmierzyła się z zespołem reprezentującym przedstawiciela Bundesligi – Unionem Berlin.Insulin On Board Cup 2020 za nami!W dniach 5-6 września 2020 roku, na terenie Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Strumykowej w Warszawie, odbyła się druga edycja turnieju piłkarskiego Insulin On Board Cup 2020 organizowanego przez Fundację dla Dzieci z Cukrzycą.Insulin On Board Cup 2020Już w najbliższy weekend (5-6 września) odbędzie się II edycja turnieju Insulin On Board Cup. Serdecznie zapraszamy!Insulin On Board Cup 2020' - wznawiamy zapisy!W dniach 5-6 września w Warszawie, organizujemy II edycję turnieju piłkarskiego „INSULIN ON BOARD CUP”! Zapraszamy do udziału wszystkie chętne DRUŻYNY DIABETYKÓW oraz ZAWODNIKÓW NIEZRZESZONYCH."SŁODKA POLSKA U-12" ZAGRA W NIEMCZECH!Już we wrześniu kolejne wyzwania przed Reprezentacją Polski Dzieci z Cukrzycą! Tym razem nasi młodzi piłkarze zmierzą się z uznanymi niemieckimi drużynami.

Słodka Polska zagrała w Niemczech!

Trzeba od razu przyznać, że poziom sportowy naszych przeciwników był bardzo wysoki. Tym bardziej jest nam miło poinformować, że jedno ze spotkań (graliśmy dwa mecze w różnych ustawieniach) zakończyło się wygraną naszych słodkich piłkarzy! Po porażce 3:7 w pierwszym nasi zawodnicy zagrali naprawdę fantastyczne spotkanie i w „niemieckim” systemie 1 plus 7 pokonali Union 3:2. W ataku szalał dosłownie Aleks Kubiak, strzelec dwóch goli. A przed utratą bramek po drugiej stronie boiska ratował zespół Staś Illukowicz, nominalnie grający… na lewym skrzydle. Niemiecki zespół nie do końca wiedział, jak ma sobie poradzić z bramkarzem grającym na wysokości ponad 20 metrów od bramki…

Zwycięstwo chcielibyśmy zadedykować naszemu kontuzjowanemu bramkarzowi – Kajtkowi Gomulcowi. Kajtek, czekamy na Ciebie, już niedługo Ślęza Cup, czekają Juventus, PSG, RB Lipsk!