Zgrupowanie Słodkiej Polski U-11

W minioną niedzielę 24 listopada dzięki uprzejmości PLEK Centrum Sportu w Poznaniu, nasza kadra Słodka Polska U11 rozegrała trzy mecze kontrolne z zespołami Piasta Kobylnica, Sucharów Suchy Las oraz Akademii Piłkarskiej Reissa. Wszystkie trzy mecze zakończyły się zwycięstwami naszej słodkiej drużyny – odpowiednio 5:1, 8:3 i 12:4. Młodzi piłkarze mają niezwykły bilans – w 12 dotychczasowych spotkaniach tylko raz zeszli z boiska pokonani, wygrywając aż dziesięciokrotnie!

Mecze kontrolne były przygotowaniami do pierwszego wyjazdu zagranicznego, który będzie miał miejsce pod koniec kwietnia. Słodka Polska pojedzie do Niemiec, gdzie zagra mecze z tamtejszymi drużynami, w tym najprawdopodobniej z rówieśnikami z FC Bayern Monachium. A później część naszych reprezentantów z roczników 2009 i 2010 weźmie udział w Pucharze Małego Powstańca w Warszawie.