Kolejne zgrupowanie Słodkiej Polski za nami!

W dniach 11 i 12 maja nasza najmłodsza reprezentacja spotkała się w Poznaniu. Sobota poświęcona została na trening, a następnie integrację. Chłopcy stoczyli pasjonujący bój na… laserowe karabiny.

W niedzielę Słodka Polska zmierzyła się z czołowymi zespołami Wielkopolski. Po zwycięstwach nad drugim zespołem Akademii Piłkarskiej Reissa (8:1) oraz nad Sucharami Suchy Las (5:3) nasi reprezentanci nieco pechowo ulegli pierwszej drużynie Akademii (1:2). Mecze pokazały, że chłopcy grający na co dzień w klubach rozsianych po całym kraju są w stanie nawiązać walkę z najlepszymi drużynami trenującymi na co dzień.

Kolejny mecz będzie miał miejsce podczas Insulin OnBoard Cup. Kolejne zgrupowanie jesienią, a po nim być może pierwsze starcie międzynarodowe.