Mistrzostwach Polski w piłce nożnej dzieci z cukrzycą za nami!

W dniach 8-10 marca jako fundacyjna drużyna Waleczni Warszawa, wzięliśmy udział w Halowych Mistrzostwach Polski w piłce nożnej dzieci z cukrzycą, które odbyły się w Suchym Lesie.

Do zawodów stanęło 16 drużyn, w dwóch rocznikach: 2004-2007 oraz 2008 i młodsi. W obu grupach wystawiliśmy po dwie drużyny Walecznych. W grupie starszych Waleczni Warszawa I uplasowali się na 3 miejscu, zwyciężyli Moja Cukrzyca z Gliwic. Drugie miejsce należało do gospodarzy Cukierasów. Waleczni Warszawa II ukończyli rozgrywki na 6 miejscu.

W grupie młodszej Waleczni Warszawa I zajęli 2 miejsce, zwyciężyli gospodarze – Cukierasy Poznań. Trzecie miejsce dla SOS Lublin. Waleczni Warszawa II, przegrywając tylko jeden mecz w regulaminowym czasie gry - na 7 miejscu.

Oprócz zmagań piłkarskich, rywalizowaliśmy także w mistrzostwach na ergometrach wioślarskich, gdzie starsze drużyny Walecznych wywalczyły I i III miejsce.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy, a organizatorom serdecznie dziękujemy!

Galeria z turnieju dostępna tutaj