Za nami pierwsze zgrupowania Reprezentacji!

Za nami pierwsze zgrupowania reprezentacji Polski młodych diabetyków!

W sobotę w Warszawie spotkali się reprezentanci ze starszego rocznika (2004-2007) i rozegrali dwa mecze sparingowe, raz zwyciężając i raz przegrywając, a następnie w ramach integracji zwiedzili stadion i muzeum Legii Warszawa. Dzień później w Poznaniu zawodnicy z rocznika 2008 i młodsi, rozegrali dwa mecze towarzyskie, oba zakończone zwycięstwem! W trakcie spotkań odwiedzili nas również znakomici sportowcy - Michał Jeliński, Szymon Ziółkowski, Paweł Wojtala, Bartosz Bosacki oraz Łukasz Trałka. Zdjęcia z nimi były dodatkową atrakcją dla wszystkich małych piłkarzy. Panowie - serdecznie dziękujemy!

Dziękujemy wszystkim za obecność, a kibicom za doping! W 2019 roku czekają nas pierwsze oficjalne spotkania, mistrzostwa Polski i wiele innych wydarzeń z udziałem naszych drużyn. Do zobaczenia!