WARSZTATY Z NOWYCH TECHNOLOGII - WARSZAWA

AKADEMIA DIABETYKA PONOWNIE RUSZA W POLSKĘ !!!

Bezpłatne warsztaty z NOWYCH TECHNOLOGII, poświęcone możliwościom wykorzystania nowych technologii w monitorowaniu glikemii.

Najbliższe szkolenie odbędzie się w WARSZAWIE 19.01.2020r. (niedziela) w Siedzibie Fundacji przy ulicy Szpitalnej 5/16, godz. 11:00 – 15:00.

UWAGA!!!   Warsztaty będą miały charakter zajęć praktycznych !!!

Fundacyjni SPECE do nowinek technologicznych pomogą ZAINSTALOWAC SYSTEMY i APLIKACJE na sprzęcie, z którego korzystają dzieci i rodzice.

Na najbliższe spotkanie zapraszamy użytkowników systemów FreeStyle Libre i Guardian Connect.

Na zajęciach:

- przekształcimy system monitorowania glikemii FLASH FreeStyle Libre w ciągły monitoring glikemii CGM

- ulepszymy system Guardian Connect

- umożliwimy podgląd w czasie rzeczywistym odczytów z monitoringu rodzicom dzieci używających w/w systemów na komputerze i telefonie, ustawimy alarmy i powiadomienia, nauczymy się obsługi systemu.

Każdy uczestnik warsztatów powinien się odpowiednio przygotować:

1. Na warsztat przychodzi rodzic/ opiekun RAZEM Z DZIECKIEM używającym monitoringu lub osoba dorosła używająca monitoringu

UWAGA: MONITORING musi być AKTYWNY (działający) w czasie warsztatów !!!

1. Osoba używająca monitoringu i rodzic (obydwoje) muszą POSIADAĆ i MIEĆ ZE SOBĄ:

- telefony: system Android min. 5, IOS – iPhone min. 5S/ SE

- aktywny internet w telefonach

1. Użytkownicy FreeStyle Libre PRZYNOSZĄ ZE SOBĄ nakładki BluCon lub MiaoMiao
  2. Baterię CR2032
  3. Coś do zamocowania nakładek na Libre: tape, bandaż adhezyjny, etc.

ILOŚĆ MIEJSC NA WARSZTATACH JEST OGRANICZONA do 10 osób podłączanych. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń, tradycyjnie pierwszeństwo mają Fundacyjni SUBKONTOWICZE.

Zgłoszenia wysyłamy za pomocą FORMULARZA do dnia 16.01.2020r.

Formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem:  Zapisy Warszawa - szkolenie nowe technologie