SZKOLENIA

dla kadry szkół i przedszkoli

„OPIEKA NAD DZIECKIEM Z CUKRZYCĄ TYPU 1

W PLACÓWCE OŚWIATOWEJ”

z zakresu opieki nad dzieckiem z cukrzycą typu 1 w szkole i przedszkolu.

ZAKRES SZKOLENIA:

1. Na czym polega cukrzyca typu 1?
  2. Podstawy terapii i jej elementy występujące w czasie pobytu dziecka w placówce.
  3. Jak zapewnić dziecku z cukrzycą bezpieczny pobyt w placówce oświatowej?
  4. Aspekty psychologiczne choroby.
  5. Uwarunkowania prawne opieki nad dzieckiem z cukrzycą.
  6. Praktyczne wskazówki dla placówek, jak łatwo i skutecznie zorganizować system opieki nad dzieckiem.

Aby zamówić szkolenie, prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza online. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem telefonicznie celem uzgodnienia terminu i innych szczegółów szkolenia.

Koszt szkolenia to 650 zł.

W razie pytań prosimy o kontakt: akademia@fundacja-cukrzyca.pl lub tel. 602 325 942.

WYKAZ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH, które skorzystały z naszych szkoleń.

Serdecznie zapraszamy!