co

nowego?

Zmiany w grafiku pracy Fundacji podczas wakacjiW związku z licznymi wyjazdami kadry na turnusy rehabilitacyjne, informujemy, że w okresie od 1.07.2024r. do 31.08.2024r. będzie obowiązywał wakacyjny grafik pracy w Fundacji.Jestem dorosły i co dalej? - warsztaty motywacyjne cz. 3Data: 12 czerwca (środa) Godzina: 19.00 do 21.00 Forma: on-line, spotkanie na platformie ZoomDIABTEAM 2024 - obozy sportoweDofinansowanie do obozów sportowych wiosna 2024 - zima 2025 Zapraszamy do zapisów. Nasi subkontowicze mają pierwszeństwo w zapisach.Zapytanie ofertowe - przewóz osób 6 obozów sportowychZapytanie ofertowe - organizacja obozów sportowychZapisy na obóz wspinaczkowo-trekkingowy dla osób 18+OBÓZ WSPINACZKOWO - TREKKINGOWY Kiedy: 15 wrzesień (niedziela) - 21 września (sobota) 2024r. Gdzie mieszkamy: w okolicy Krakowa Gdzie się wspinamy: skałki Jury Krakowsko - Częstochowskiej Gdzie wędrujemy: Beskidy, Gorce, Pieniny Dla kogo: DLA DOROSŁYCH 18+Wolne miejsca na wyjazdy wakacyjne 2024Mamy ostatnie wolne miejsca na wakacyjne turnusy rehabilitacyjne 2024 Zachęcamy do zapisów pod linkiem: https://cukrzyca.force.com/s/?tabset-74f0e=1Warzywa i owoce dają super moce - warsztaty dietetyczne 2024Zapraszamy na stacjonarne warsztaty dietetyczne "Warzywa i owoce dają super moce" Kiedy: 12 maja 2024 godz. 10.30 - 13.00 Gdzie: w siedzibie Fundacji, Warszawa ul. Szpitalna 5/16 Zapisy przez formularz zgłoszeniowy pod linkiem: https://foundationforchildrenwithdiabetes.my.site.com/s/?tabset-74f0e=1

Drugie Spotkanie dla Mam już 9 czerwca 2024 z Edytą Wojtczak

Drogie Mamy,

serdecznie zapraszamy!

Już 9 czerwca (niedziela) w siedzibie Fundacji, w Warszawie, o godzinie 11.00 zapraszamy na drugie Spotkanie dla Mam z Edytą Wojtczak z ADD Akademia Doskonalenia w Diabetologii

Znajdź czas i zadbaj o siebie!

To warsztat, spotkanie dla Mam, które poszukują równowagi pomiędzy własną wolnością, potrzebami, a byciem z bliskimi.

 

  • Czy jesteś najlepszą Mamą na świecie, ale czasami czujesz, że tracisz siły jako kobieta?
  • Gubisz siebie w imię miłości i poświęcenia dla rodziny?
  • Nie zwlekaj, przyjdź i poznaj sposoby na znalezienie balansu między własnymi potrzebami, a troską o szczęście i zdrowie swoich bliskich!

Data: 9 czerwca (niedziela)

Godzina: 11.00 do 13.00

Miejsce: Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą, ul. Szpitalna 5/16, Warszawa, jesteśmy tuż obok stacji Metro Centrum

Dla kogo?: dla Mam diabetyków

Spotkanie jest bezpłatne, ale obowiązują zapisy!

Link do zapisów: Home (site.com)

Uwaga! Decyduje kolejność zapisu, liczba miejsc ograniczona: 20 osób

Nie przegap szansy na cenne wskazówki od wyjątkowej ekspertki, Edyty Wojtczak, specjalistki w dziedzinie profilaktyki zdrowia i coachingu zdrowia. Zapisz się już dziś! Zadbaj o siebie, Mamo!

 

Prelegentka:

Edyta Wojtczak z ADD Akademia Doskonalenia w Diabetologii wspiera także proces leczenia, edukacji i samoopieki w diabetologii. Ekspertka ds. Edukacji Diabetologicznej oraz prowadząca cykl webinarów edukacyjnych w firmie Abbott. Prowadzi indywidualne sesje coachingu zdrowia oraz szkolenia grupowe. Autorka cyklu artykułów publikowanych na łamach magazynu DIABETYK pod nazwą Piramida życia w zgodzie z cukrzycą. Z cukrzycą typu 1 już od 1988 roku.

Więcej informacji tutaj: https://add.edu.pl/