Mistrzostwach Polski w piłce nożnej dzieci z cukrzycą za nami!W dniach 8-10 marca jako fundacyjna drużyna Waleczni Warszawa, wzięliśmy udział w Halowych Mistrzostwach Polski w piłce nożnej dzieci z cukrzycą, które odbyły się w Suchym Lesie.III Otwarty Białołęcki Turniej Koszykówki Amatorskich Drużyn Mieszanych 18+. Zagraj z nami, nie daj się cukrzycy!Już 30 marca weźmiemy udział w III Otwartym Białołęckim Turnieju Koszykówki Amatorskich Drużyn Mieszanych 18+.Warsztaty edukacyjne "Słodka Szkoła" w Kielcach i RadomiuSerdecznie zapraszamy na kolejne spotkania z cyklu warsztatów edukacyjnych Słodka Szkoła, organizowane przez firmę Ascenscia Diabetes Care, producenta glukometrów Contour.Monitoring glukozy dla użytkowników pomp Medtronic VEO i CGM MiniLink Real TimeJuż wkrótce będzie możliwość zdalnego monitoringu glukozy dla użytkowników pomp Medtronic VEO i CGM MiniLink Real TimeZabiegi laseroterapii- marzec 2019Zapraszamy do zapisówBAL KARNAWAŁOWY 2019Relacja z Fundacyjnej zabawy karnawałowejROZPOCZYNAMY WSPÓŁPRACĘ Z INSTYTUTEM DIABETOLOGIIBardzo miło nam poinformować, że w ostatnim czasie nawiązaliśmy współpracę z Instytutem Diabetologii Pani prof. dr hab. med. Ewy Pańkowskiej.NOWE TECHNOLOGIE - WARSZTATY17 lutego odbył się kolejny warsztat, na którym instruowaliśmy naszych podopiecznych oraz ich rodziców w konfigurowaniu ich prywatnej instancji Nightscout w Fundacyjnej chmurze obliczeniowej.

I KARNAWAŁ z FUNDACJĄ już 4 lutego 2017 !!!

KONIEC MIEJSC NA BAL :)

Do zobaczenia :)

I  KARNAWAŁ z FUNDACJĄ

rodziców dzieci z cukrzycą, przyjaciół, znajomych, sympatyków …

na BAL KARNAWAŁOWY 2017 !!!

Restauracja KARPIELÓWKA, ul. Indiry Gandhi 11, Warszawa

• Termin: 04.02.2017 r. od godz. 20.00 do białego rana
  • Koszt: 200,00 PLN /osoba

Ilość miejsc ograniczona.

W PROGRAMIE:

Smaczne jadło i napitki:

• stół szwedzki: sałatki, przekąski i przystawki, desery, etc.
  • serwowane dania ciepłe
  • open bar: alkohol (wódka i wino)

Muzyka: DJ Memphis

• każdy z uczestników ma wpływ na muzykę J

Występ: Wojtek Fiedorczuk - Standup Polska

Loteria charytatywna: dochód na cele statutowe fundacji:

• atrakcyjne nagrody!
  • co drugi los wygrywa!

ZGŁOSZENIA:

Anna Jakuć:  tel. 502 386 335

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata 200,00 PLN/ osoba do dnia 20.01.2017. :

• w biurze Fundacji: poniedziałki i środy w godz. 15.00-18.00 oraz czwartki 10.00-12.00
  • na konto: BZ WBK 75 1090 1043 0000 0000 0501 2655

z dopiskiem: bal 2017, imię i nazwisko uczestnika, adres mail

Po zaksięgowaniu wpłaty ZAPROSZENIE zostanie wysłane na wskazany mail w pliku PDF.