co

nowego?

Insulin On Board Cup 2023 już w czerwcuW dniach 9-11 czerwca w Pruszkowie odbędzie się kolejna edycja turnieju piłkarskiego dla diabetyków Insulin On Board Cup.Warsztaty Dietetyczne woda ONLINE"Idzie lato, a wraz ze wzrostem temperatury powinno wzrosnąć nasze pragnienie ale czy tak rzeczywiście jest?KOLONIE - LAST MINUTE! Ostatnie wolne miejscaUWAGA! OFERTY LAST MINUTE! ostatnie wolne miejsca na turnusach 2023DIABTEAM 2023Obozy sportowe dofinansowane ze środków PFRONZAPISY NA czerwcowy OBÓZ WINDSURFINGOWY i sportów wodnychZ przyjemnością informujemy, iż otrzymaliśmy dofinansowanie PFRON do organizacji OBOZÓW SPORTOWYCH dla dzieci i młodzieży z Ct1 (Projekt pt. "DIABTEAM 2023"). Pierwszy wyjazdy już w CZERWCU!CZY UCZEŃ PODCZAS EGZAMINU ÓSMOKLASISTY MOŻE POSIADAĆ PRZY SOBIE TELEFON Z SYSTEMEM CGM?Czy uczeń podczas egzaminu ósmoklasisty może posiadać przy sobie telefon z systemem CGM? W związku z wieloma pytaniami i wątpliwościami, postanowiliśmy wystosować w tej sprawie oficjalne zapytanie do Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Poniżej publikujemy odpowiedź, którą otrzymaliśmy:ZAPYTANIA OFERTOWE DOTYCZĄCE ORGANIZACJI OBOZÓW SPORTOWYCHW związku z organizacją obozów sportowych, w ramach projektu „DIABTEAM 2023” współfinansowanego przez PFRON, Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą realizując procedurę zapytania ofertowego, publikuje zapytanie ofertowe ponowne polegające na zorganizowaniu i transporcie uczestników obozów.

Szkolenia Freestyle Libre 2

Jesteś diabetykiem i chcesz zacząć korzystać z systemu FreeStyle Libre 2, który bez nakłuwania palców, mierzy i zapisuje Twój poziom cukru zarówno w dzień, jak i w nocy?

Zapraszamy na webinar dla nowych użytkowników, na którym będzie można dowiedzieć się
Jak prawidłowo założyć i uruchomić sensor?
Z czego składa się system FreeStyle Libre 2 i jak działa?
Jakie ma funkcje i jak wykorzystywać je na co dzień?
Jak interpretować wyniki i udostępniać je w czasie rzeczywistym?
Jak system FreeStyle Libre 2 ułatwia codzienne życie z cukrzycą i pomaga podejmować decyzje w sytuacjach, z którymi często się spotykasz. Poznasz zasady refundacji systemu FreeStyle Libre 2 i warunki kontynuacji oraz będziesz miał możliwość zadania pytań na żywo.

Zacznij swoją przygodę z systemem FreeStyle Libre 2 i wybierz dla siebie dogodny termin szkolenia już teraz https://app.livestorm.co/.../system-freestyle-libre-2-od...
____

FreeStyle Libre 2 system monitorowania glikemii flash (czujnik), wyrób medyczny używany wraz ze zgodnym czytnikiem lub aplikacją do monitorowania poziomu glukozy w płynie śródtkankowym u osób z cukrzycą i zaprojektowany, aby zastąpić oznaczanie stężenia glukozy we krwi w samodzielnym kontrolowaniu cukrzycy, w tym w dawkowaniu insuliny”.