ZMIANY SKÓRNE w wyniku stosowaniu pomp/sensorów.

Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice oraz wszyscy zainteresowani!
Twoje dziecko ma zmiany skórne po wkłuciach/ sensorach?
 
Jeśli problem zmian skórnych wywołanych przez w/w urządzenia medyczne dotyczy Twojego dziecka możesz skorzystać z bezpłatnego poszerzenia diagnostyki w tym kierunku!
Całość badania odbywa się stacjonarnie w Klinice Dermatologii GUMed w Gdańsku oraz wymaga trzech, 10-15 minutowych wizyt w Klinice (jednorazowo). Nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja ani skierowanie.
 
Jeśli problem zmian skórnych wywołanych przez w/w urządzenia medyczne dotyczy również Państwa/Państwa dzieci i są Państwo zainteresowani bezpłatnym poszerzeniem diagnostyki w tym kierunku zapraszamy do kontaktu mailowego: mikolaj.cichon@gmail.com.
 
Badanie prowadzi Mikołaj Cichoń, doktorant Pierwszej Szkoły Doktorskiej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz lekarz naukowo związanym z Katedrą i Kliniką Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W ramach swojej pracy doktorskiej skupia się na zmianach skórnych o charakterze kontaktowego zapalenia skóry u pacjentów z cukrzycą typu 1, które zostały wywołane przez pompy i/lub sensory do pomiary glukozy.