co

nowego?

ZMIANY SKÓRNE w wyniku stosowaniu pomp/sensorów.Trójmiasto, okolice oraz wszyscy zainteresowani! Jeśli problem zmian skórnych wywołanych przez w/w urządzenia medyczne dotyczy Twojego dziecka możesz skorzystać z bezpłatnego poszerzenia diagnostyki w tym kierunku!ANDRZEJKI 2022Wirtualna Konferencja z okazji Światowego Dnia Cukrzycy już 19 listopada!Zapraszamy na 3. Wirtualną Konferencją mojacukrzyca.org. W tym roku organizatorzy nawiązują do oficjalnego hasła Światowego Dnia Cukrzycy - "Edukacja chroni nasze jutro".Świąteczne spotkanie i stroików dłubanie SZCZECINŚwiatowy Dzień Cukrzycy 2022 - Edukacja chroni nasze jutroJak co roku, 14 listopada przypada Światowy Dzień Cukrzycy. W 2022 roku obchodzimy go pod hasłem "Edukacja społeczna w obszarze cukrzycy dla ochrony jutra"."DIAGNOZA ... I CO DALEJ ?" - nasz poradnikJesteś RODZICEM dziecka ze świeżo zdiagnozowaną CUKRZYCĄ TYPU 1? Nie wiesz, jak się odnaleźć w nowej rzeczywistości? Przygotowaliśmy poradnik, który pomoże odnaleźć się w cukrzycowej rzeczywistości. "Diagnoza… i co dalej?" Zapraszamy do lektury!Obchody Światowego Dnia Cukrzycy 2022. Debata i premiera naszej broszuryZ okazji nadchodzącego Światowego Dnia Cukrzycy, już 9 listopada w Warszawie odbędzie się debata organizowana przez Polskie Towarzystwo Diabetologiczne. Miło nam poinformować, że nie zabraknie tam także nas, a podczas debaty oficjalnie zaprezentujemy naszą broszurę "Diagnoza i co dalej...?"Zmiany w refundacji sensorów od 01.01.2023 rokuW związku ze zmianami w refundacji sensorów przedstawiamy podstawowe informacje na ten temat.

Warzywa i owoce dają super moce!

Warzywa i owoce dają super moce!

Warsztaty dietetyczne.

Dlaczego wszyscy zachęcają do jedzenia warzyw? Czy za nimi kryją się jedynie "witaminy"? Dlaczego jest to tak ważne w diecie diabetyka? Jak przekonać do warzyw "warzywnych niejadków"? ;-)

O tym dowiesz się biorąc udział w warsztatach dietetycznych skierowanych dla dzieci w wieku szkolnym "warzywnych niejadków" i rodziców.

Opowiemy o super mocach witamin, minerałów, bonnika i razem przygotujemy warzywne przekąski, które przekonają, że warzywa smaczne bywają ;-)

Gdzie: Siedziba Fundacji

ul. Szpitalna 5/16

00-031 Warszawa

Kiedy: 16 X (niedziela) 11.30-14.00 

Zapraszamy!

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy:  https://cukrzyca.force.com/s/?tabset-74f0e=1