co

nowego?

ZMIANY SKÓRNE w wyniku stosowaniu pomp/sensorów.Trójmiasto, okolice oraz wszyscy zainteresowani! Jeśli problem zmian skórnych wywołanych przez w/w urządzenia medyczne dotyczy Twojego dziecka możesz skorzystać z bezpłatnego poszerzenia diagnostyki w tym kierunku!ANDRZEJKI 2022Wirtualna Konferencja z okazji Światowego Dnia Cukrzycy już 19 listopada!Zapraszamy na 3. Wirtualną Konferencją mojacukrzyca.org. W tym roku organizatorzy nawiązują do oficjalnego hasła Światowego Dnia Cukrzycy - "Edukacja chroni nasze jutro".Świąteczne spotkanie i stroików dłubanie SZCZECINŚwiatowy Dzień Cukrzycy 2022 - Edukacja chroni nasze jutroJak co roku, 14 listopada przypada Światowy Dzień Cukrzycy. W 2022 roku obchodzimy go pod hasłem "Edukacja społeczna w obszarze cukrzycy dla ochrony jutra"."DIAGNOZA ... I CO DALEJ ?" - nasz poradnikJesteś RODZICEM dziecka ze świeżo zdiagnozowaną CUKRZYCĄ TYPU 1? Nie wiesz, jak się odnaleźć w nowej rzeczywistości? Przygotowaliśmy poradnik, który pomoże odnaleźć się w cukrzycowej rzeczywistości. "Diagnoza… i co dalej?" Zapraszamy do lektury!Obchody Światowego Dnia Cukrzycy 2022. Debata i premiera naszej broszuryZ okazji nadchodzącego Światowego Dnia Cukrzycy, już 9 listopada w Warszawie odbędzie się debata organizowana przez Polskie Towarzystwo Diabetologiczne. Miło nam poinformować, że nie zabraknie tam także nas, a podczas debaty oficjalnie zaprezentujemy naszą broszurę "Diagnoza i co dalej...?"Zmiany w refundacji sensorów od 01.01.2023 rokuW związku ze zmianami w refundacji sensorów przedstawiamy podstawowe informacje na ten temat.

Nowa Pani Psycholog na Pokładzie Fundacji!

Z wielką radością witamy w Zespole Fundacji Panią Hannę Bem - psycholog (Uniwersytet Warszawski), psychoterapeutę (Instytut Psychologii Procesu) coacha (International Coaching Community) Mamę 2 córek (11 i 9 lat, z doświadczeniem CT1 i stanu przedcukrzycowego).

Pracuje w poradni psychologicznej Dom Rozwoju. Jest członkinią Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Praktyków Psychologii Procesu, pracuje zgodnie z wytycznymi Kodeksu Etycznego PSPiPPP i jest pod stałą superwizją.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje psychologiczne:

ONLINE w środy, pierwsze spotkanie 30.03 (sesje o godz. 7.00, 8.00, 9.00 i 10.00) dorosłych i młodzież doświadczających stresu związanego z diagnozą CT1  oraz z codziennym doświadczeniem CT1 (na pierwsze konsultacje młodzieży zapraszam z jednym rodzicem).

STACJONARNIE w soboty w siedzibie Fundacji. Pierwsze terminy 9.04 i 23.04, godz.9.00 – 13.00  

Zapraszamy dzieci doświadczające stresu związanego z CT1 na pierwsze konsultacje z przynajmniej jednym rodzicem.

Zgłoszenia mailowo na adres fundacja@fundacja-cukrzyca.pl Koniecznie w tytule Psycholog Hanna, a w treści maila proszę podać: imię, nazwisko, nr telefonu i adres mailowy.

Pani psycholog Monika Godlewska będzie pracować zgodnie ze swoim grafikiem.