co

nowego?

30 - lecie FundacjiŚwiętuj z Nami 30 -lecie. Zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY.Dziękujemy za wsparcieSerdecznie dziękujemy firmie Molecure za wsparcie finansowe Fundacji dla Dzieci z Cukrzycą!4. Wirtualna Konferencja mojacukrzyca·org - Światowy Dzień Cukrzycy 2023Zapraszamy do zapisów i udziału w 4. Wirtualnej Konferencji mojacukrzyca·org - Światowy Dzień Cukrzycy 2023WebinarZapraszamy na webinar p.t. Określenie celów terapii leczenia DM1 (cukrzycy typu 1) w oparciu o zalecenia PTD Kiedy? 18 listopada, sobota Godziny: 11.00 do 12.30ŚWIĄTECZNE WARSZTATY PLASTYCZNE (SZCZECIN 2023)Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na Świąteczne Warsztaty Plastyczne organizowane przez nasz fundacyjny oddział w Szczecinie. Termin: 2 GRUDNIA 2023 r. godz. 12.00 – 15.00 Miejsce: Dom Kultury „Wspólny Dom” ul. Świętego Marcina 2, SzczecinAndrzejki z FundacjąSerdecznie zapraszamy na integracyjne spotkanie z wróżbami w „Cztery pory roku” w Powsinie. Dla kogo: Dla dzieci z cukrzycą i ich opiekunów (1 dziecko + 1 opiekun), a w miarę wolnych miejsc rodzeństwo i osoby towarzyszące. Kiedy: 26.11.2023 r. w godz. 11.00 - 13.30.Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą na "33 Biegu Niepodległości”!Już 11 listopada w Warszawie odbędzie się "33 Bieg Niepodległości! Fundacyjna Drużyna Podopiecznych weźmie udział w biegu „Mila Niepodległości” na symbolicznym dystansie 1918 m, a nastoletni wolontariusze wesprą bieg organizacyjnie. Powstanie także strefa kibicowania przy trasieWarsztat dietetyczny ONLINEZapraszamy serdecznie.

WZNAWIAMY NABÓR DO WALECZNYCH!

Rozpoczynamy zapisy na turniej w Suchym Lesie k. Poznania, 4-6 marca (oficjalna strona turnieju).

Wystawiamy drużyny w następujących kategoriach wiekowych:

  •  2004-2007
  •  2008-2010
  •  2011 i młodsi.

Tradycyjnie planujemy 2 noclegi (piątek-niedziela).

Zgłoszenia na turniej przyjmujemy do 8 lutego na nasz adres mailowy: sport@fundacja-cukrzyca.pl

W zgłoszeniu prosimy podać: Imię i Nazwisko, nr PESEL dziecka, imię i nazwisko opiekuna, tel. kontaktowy, e-mail.

Prosimy również o informacje, czy potrzebny jest posiłek bezglutenowy, a także o informację, czy zarezerwować Państwu nocleg oraz na ile osób (ok. 250-300zł od osoby za dwie noce – dokładny koszt podamy, gdy poznamy liczbę uczestników).

Finansujemy wyłącznie nocleg oraz wyżywienie dla zawodnika, a w czasie turnieju także wyżywienie dla jednego opiekuna każdego zawodnika (Obiady sobota i niedziela oraz kolacja w sobotę).

Przejazd oraz noclegi dla opiekunów we własnym zakresie (na życzenie wystawiamy zaświadczenie na PKP ze zniżką 75%). Prosimy również o informację w przypadku braku możliwości zorganizowania transportu.

Ilość miejsc ograniczona!