co

nowego?

ZMIANY SKÓRNE w wyniku stosowaniu pomp/sensorów.Trójmiasto, okolice oraz wszyscy zainteresowani! Jeśli problem zmian skórnych wywołanych przez w/w urządzenia medyczne dotyczy Twojego dziecka możesz skorzystać z bezpłatnego poszerzenia diagnostyki w tym kierunku!ANDRZEJKI 2022Wirtualna Konferencja z okazji Światowego Dnia Cukrzycy już 19 listopada!Zapraszamy na 3. Wirtualną Konferencją mojacukrzyca.org. W tym roku organizatorzy nawiązują do oficjalnego hasła Światowego Dnia Cukrzycy - "Edukacja chroni nasze jutro".Świąteczne spotkanie i stroików dłubanie SZCZECINŚwiatowy Dzień Cukrzycy 2022 - Edukacja chroni nasze jutroJak co roku, 14 listopada przypada Światowy Dzień Cukrzycy. W 2022 roku obchodzimy go pod hasłem "Edukacja społeczna w obszarze cukrzycy dla ochrony jutra"."DIAGNOZA ... I CO DALEJ ?" - nasz poradnikJesteś RODZICEM dziecka ze świeżo zdiagnozowaną CUKRZYCĄ TYPU 1? Nie wiesz, jak się odnaleźć w nowej rzeczywistości? Przygotowaliśmy poradnik, który pomoże odnaleźć się w cukrzycowej rzeczywistości. "Diagnoza… i co dalej?" Zapraszamy do lektury!Obchody Światowego Dnia Cukrzycy 2022. Debata i premiera naszej broszuryZ okazji nadchodzącego Światowego Dnia Cukrzycy, już 9 listopada w Warszawie odbędzie się debata organizowana przez Polskie Towarzystwo Diabetologiczne. Miło nam poinformować, że nie zabraknie tam także nas, a podczas debaty oficjalnie zaprezentujemy naszą broszurę "Diagnoza i co dalej...?"Zmiany w refundacji sensorów od 01.01.2023 rokuW związku ze zmianami w refundacji sensorów przedstawiamy podstawowe informacje na ten temat.

Przebierany Bal Karnawałowy dla dorosłych 25 lutego 2022 r.

Wielowątkowy, wystrzałowy, wyszukany… zapraszamy na Przebierany Bal Karnawałowy dla dorosłych 25 lutego 2022 r. godz. 20.00 – 4.00. ul. Gotarda 16 Warszawa (Mokotów)

Sponsorem imprezy jest literka Wwięc się nie wahamy i wyczekane wyjście wybieramy, wspólnie wytańczymy walczyka a może i ktoś we fraku poprowadzi wężyka. A kim, czym wybierzecie się w tę noc być, to im więcej wariactwa tym weselej.

W „w” wystrojeni zapewniamy catering: dania i napoje (ciepłe i zimne) muzykę, klimat i wiadomo wyjątkowe towarzystwo cena: 100 zł od osoby.

Gdy sytuacja epidemiologiczna nie pozwoli na zorganizowanie balu, wpłaty zwracamy.

Zapisy tylko przez formularz elektroniczny dostępny pod linkiem:

 https://cukrzyca.force.com/s/?tabset-74f0e=1