co

nowego?

30 - lecie FundacjiŚwiętuj z Nami 30 -lecie. Zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY.Dziękujemy za wsparcieSerdecznie dziękujemy firmie Molecure za wsparcie finansowe Fundacji dla Dzieci z Cukrzycą!4. Wirtualna Konferencja mojacukrzyca·org - Światowy Dzień Cukrzycy 2023Zapraszamy do zapisów i udziału w 4. Wirtualnej Konferencji mojacukrzyca·org - Światowy Dzień Cukrzycy 2023WebinarZapraszamy na webinar p.t. Określenie celów terapii leczenia DM1 (cukrzycy typu 1) w oparciu o zalecenia PTD Kiedy? 18 listopada, sobota Godziny: 11.00 do 12.30ŚWIĄTECZNE WARSZTATY PLASTYCZNE (SZCZECIN 2023)Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na Świąteczne Warsztaty Plastyczne organizowane przez nasz fundacyjny oddział w Szczecinie. Termin: 2 GRUDNIA 2023 r. godz. 12.00 – 15.00 Miejsce: Dom Kultury „Wspólny Dom” ul. Świętego Marcina 2, SzczecinAndrzejki z FundacjąSerdecznie zapraszamy na integracyjne spotkanie z wróżbami w „Cztery pory roku” w Powsinie. Dla kogo: Dla dzieci z cukrzycą i ich opiekunów (1 dziecko + 1 opiekun), a w miarę wolnych miejsc rodzeństwo i osoby towarzyszące. Kiedy: 26.11.2023 r. w godz. 11.00 - 13.30.Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą na "33 Biegu Niepodległości”!Już 11 listopada w Warszawie odbędzie się "33 Bieg Niepodległości! Fundacyjna Drużyna Podopiecznych weźmie udział w biegu „Mila Niepodległości” na symbolicznym dystansie 1918 m, a nastoletni wolontariusze wesprą bieg organizacyjnie. Powstanie także strefa kibicowania przy trasieWarsztat dietetyczny ONLINEZapraszamy serdecznie.

16 Bieg „Policz się z cukrzycą”

Kochani, już wkrótce 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

16 Bieg „Policz się z cukrzycą” po rocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa wraca na ulice Warszawy. https://www.wosp.org.pl/aktualnosci/zapisz-sie-na-16-bieg-policz-sie-z-cukrzyca

 Biorąc udział w biegu wyrażamy swoją solidarność z diabetykami i wspieramy Orkiestrę, która za datki zebrane podczas rejestracji zakupi pompy insulinowe dla kobiet w ciąży z cukrzycą typu 1.

 Jak co roku mamy dla Was bezpłatne pakiety startowe (koszulka biegowa ,numer startowy).

Start biegu planowany jest na 29 stycznia 2022 roku około godziny 12.00. 

Zgłoszenia tylko przez formularz elektroniczny dostępny pod linkiem:

 https://cukrzyca.force.com/s/?tabset-74f0e=1

 Istnieje możliwość wysyłki pakietu startowego (proszę zaznaczyć w zgłoszeniu) lub odbioru osobistego w Fundacji – o terminie odbioru poinformujemy mailowo.

Ilość pakietów startowych ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Przypominamy, że bezpłatny pakiet jest dla uczestnika biegu z Ct1 + osoby towarzyszącej dziecku.