PIŁKARSKI OBÓZ ZIMOWY 3-9 stycznia 2022'

ROZPOCZYNAMY NABÓR !!!

Zapraszamy MŁODZIEŻ i DZIECI (bez rodziców) na PIŁKARSKI OBÓZ ZIMOWY 2022'

UWAGA: W SZCZEGÓLNOŚCI zapraszamy kadrę SŁODKIEJ POLSKI - pierwszeństwo przy naborze, w miarę wolnych miejsc przyjmujemy dzieci spoza kadry

Z przyjemnością informujemy, iż otrzymaliśmy dofinansowanie PFRON do organizacji OBOZÓW SPORTOWYCH dla dzieci i młodzieży z Ct1 (Projekt pt. "DIABTEAM").

Kto może uczestniczyć w obozach z DOFINANSOWANIEM PFRON:

Osoby deklarujące udział w PROJEKCIE - dzieci i młodzież z Ct1 z AKTUALNYM ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

UWAGA !!! UCZESTNIK może wziąć udział TYLKO W JEDNYM OBOZIE w trakcie realizacji projektu (kwiecień 2021 – marzec 2022).

Jeśli będą wolne miejsca możemy wziąć osoby po raz kolejny lub nie biorące udziału w projekcie ale PEŁNOPŁATNIE (lista rezerwowa).

(UWAGA: korzystanie z dofinansowania PFRON do TURNUSÓW REHABILITACYNYCH w latach 2021/ 2022 nie wyklucza z możliwości skorzystania z dofinsnowania do OBOZU SPORTOWEGO - to nie to samo dofinansowanie)

OBÓZ PIŁKARSKI w dniach 03.01.22-09.01.22  - treningi i sparingi na boisku pod balonem, basen, sporty halowe

WIEK:  zapraszamy roczniki: 2004-2007 i 2008-2010

GDZIE: Hotel TED w Radomsku, ul. Kołłątaja 46, 97-500 Radomsko