ZAPYTANIE OFERTOWE DOT. PROJEKTU: „DIABTEAM – OBOZY SPORTOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY CHORUJĄCYCH NA CUKRZYCE TYPU 1”

W związku z organizacją obozu sportowego, w ramach projektu  „DIABTEAM – obozy sportowe dla dzieci i młodzieży chorujących na cukrzyce typu 1”  współfinansowanego przez PFRON, Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą realizując procedurę zapytania ofertowego, publikuje treść zapytania dotyczącego zamówienia usługi polegającej na organizacji zaplecza do przeprowadzenia obozu sportowego.

Szczegóły: zapytanie 1.D.2021.cz.4

Serdecznie zapraszamy do składania ofert do dnia 7 grudnia 2021r. do godz. 12.15
Postępowanie prowadzone jest z zachowaniem zasady konkurencyjności i równego traktowania.

W dniu 7 grudnia 2021 zakończono procedurę zapytania ofertowego 1/D/2021/cz.4
Komunikat o wybraniu wykonawcy: rozstrzygnięcie zapytania 1.D.2021.cz.4

dofinansowano ze środków PFRON
nazwa zadania: "DIABTEAM - obozy sportowe dla dzieci i młodzieży chorujących na cukrzycę typu 1"