Wielkie brawa dla Ambasadorów Fundacji!

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą składa ogromne podziękowania na ręce naszego Ambasadora Piotra Falfusa oraz Agnieszki Dąbrowskiej - Anotniuk dla zespołu  firmy Ornsson Solutions za wsparcie w rozwoju interpersonalnym naszej kadry oraz podopiecznych. Dzięki pomocy ze strony naszych partnerów z Ornsson Solutions w ostatnich tygodniach udało się przeprowadzić szereg warsztatów dla Edukatorów i Podopiecznych Fundacji z technik szkoleniowych oraz skutecznej autoprezentacji. Dzięki tym zajęciom Fundacja będzie w stanie zwiększyć skuteczność edukacji społecznej, będącej jednym z głównych elementów naszej misji, jak również pomóc naszym współpracownikom i Podopiecznym w pokonywaniu barier komunikacyjnych towarzyszących wystąpieniom publicznym. Piotr i Agnieszka - wielkie brawa dla Was!