co

nowego?

30 - lecie FundacjiŚwiętuj z Nami 30 -lecie. Zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY.Dziękujemy za wsparcieSerdecznie dziękujemy firmie Molecure za wsparcie finansowe Fundacji dla Dzieci z Cukrzycą!4. Wirtualna Konferencja mojacukrzyca·org - Światowy Dzień Cukrzycy 2023Zapraszamy do zapisów i udziału w 4. Wirtualnej Konferencji mojacukrzyca·org - Światowy Dzień Cukrzycy 2023WebinarZapraszamy na webinar p.t. Określenie celów terapii leczenia DM1 (cukrzycy typu 1) w oparciu o zalecenia PTD Kiedy? 18 listopada, sobota Godziny: 11.00 do 12.30ŚWIĄTECZNE WARSZTATY PLASTYCZNE (SZCZECIN 2023)Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na Świąteczne Warsztaty Plastyczne organizowane przez nasz fundacyjny oddział w Szczecinie. Termin: 2 GRUDNIA 2023 r. godz. 12.00 – 15.00 Miejsce: Dom Kultury „Wspólny Dom” ul. Świętego Marcina 2, SzczecinAndrzejki z FundacjąSerdecznie zapraszamy na integracyjne spotkanie z wróżbami w „Cztery pory roku” w Powsinie. Dla kogo: Dla dzieci z cukrzycą i ich opiekunów (1 dziecko + 1 opiekun), a w miarę wolnych miejsc rodzeństwo i osoby towarzyszące. Kiedy: 26.11.2023 r. w godz. 11.00 - 13.30.Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą na "33 Biegu Niepodległości”!Już 11 listopada w Warszawie odbędzie się "33 Bieg Niepodległości! Fundacyjna Drużyna Podopiecznych weźmie udział w biegu „Mila Niepodległości” na symbolicznym dystansie 1918 m, a nastoletni wolontariusze wesprą bieg organizacyjnie. Powstanie także strefa kibicowania przy trasieWarsztat dietetyczny ONLINEZapraszamy serdecznie.

INSULIN ON BOARD CUP 2021' - ROZPOCZYNAMY ZAPISY!

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą jest realizaotrem projektu INSULIN ON BOARD CUP 2021' współfinansowanego ze środków PFRON

 

Miło nam poinformować, iż na tegoroczną edycję turnieju otrzymaliśmy dofinansowanie PFRON !!!

Patronat nad wydarzeniem objął Polski Związek Piłki Nożnej.

 

III edycję turnieju piłkarskiego „INSULIN ON BOARD CUP 2021' rozegramy w dniach 4-5 WRZEŚNIA 2021'na obiekcie Białołęckiego Ośrodka Sportu w Warszawie. Rozpoczęcie imprezy przewidujemy na godzinę 12:00.

 

Projekt realizujemy w terminie 1.04.2021. - 15.10.2021.

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie (plik do pobrania)

Regulamin zasady rozgrywania turnieju (plik do pobrania)

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (plik do pobrania)

Zapraszamy do udziału wszystkie chętne DRUŻYNY DIABETYKÓW oraz ZAWODNIKÓW NIEZRZESZONYCH (utworzymy dodatkowe zespoły).

Turniej tradycyjnie odbędzie się w trzech kategoriach wiekowych: 2011 i młodsi, 2008-2010, 2004-2007 oraz kategoria open (2003 i starsi).

Oprócz emocji piłkarskich, na wszystkich uczestników czeka także wiele innych atrakcji (w tym PIKNIK EDUKACYJNY) i znamienitych gości.

Do zapisywania się zapraszamy:

DRUŻYNY -  minimum 6-osobowe a maksimum 9-osobowe zespoły, w których mogą razem występować zarówno chłopcy, jak i dziewczęta. W przypadku braku wymaganej liczby zawodników, skład zostanie uzupełniony zawodnikami z otwartego naboru lub innych drużyn.

ZAWODNIKÓW INDYWIDUALNYCH – w podanych kategoriach wiekowych, chłopców i dziewczęta

Drużyny będą grać w sześcioosobowych składach (bramkarz + pięciu zawodników w polu). Uczestnikami zawodów mogą być wyłącznie osoby chorujące na cukrzycę.

 

 W tym roku w tunieju mogą wziąć udział zawodnicy spełniający łącznie nastepujące kryteria:

- dziewczynki i chłopcy mieszczący sie w jednej z trzech kategorii wiekowych: 2008 i młodsi, 2004-2007 oraz kategoria open (2003 i starsi) oraz nowa kategoria 2011 i młodsi;

- osoby chorujące na cukrzyce typu 1 z aktualnym w dniach turnieju orzeczeniem o niepełnosprawności,

- mieszkańcy całego kraju

Ilość miejsc jest ograniczona!

Przy rekrutacji dodatkowymi punktami bedą premiowani zawodnicy spełniający nastepujące kryteria:

- dziewczynki/ kobiety

- osoby zamieszkujące obszar wiejski

- w przypadku osób powyżej 16 r.ż., osoby ze znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności

ZGŁOSZENIA przyjmujemy na adres mailowy: sport@fundacja-cukrzyca.pl

UWAGA! w zgłoszeniu DRUŻYNY należy zamieścić następujące dane:

 DRUŻYNA:

- Nazwa drużyny

- Kategoria wiekowa

- Lista zawodników, zawierające imiona, nazwiska oraz numery PESEL i skany/zdjęcia orzeczeń o niepełnosprawności. Prosimy także oznaczyć osoby przebywające na diecie bezglutenowej

- Imię i nazwisko trenera/kierownika drużyny wraz z adresem mailowym i telefonem kontaktowym.

 - FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (plik do pobrania)

 

ZAWODNIK INDYWIDUALNY:

- imię i nazwisko, nr pesel, ewentualna informacja o diecie bezglutenowej

- kategoria wiekowa,

- miejsce zamieszkania,

- imię i nazwisko rodzica/opiekuna (obecnego podczas wyjazdu) wraz z adresem mailowym i telefonem kontaktowym.

- skan/zdjęcie orzeczenia o niepełnosprawności.

TYLKO UCZESTNICY POSIADAJĄCY AKTUALNE ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI MAJĄ FINANSOWANE WYŻYWIENIE I NOCLEG (RÓWNIEŻ DLA OPIEKUNA)

Uczestnicy turnieju w ramach projektu mają zapewnione wyżywienie: I dzień: obiad, kolację oraz II dzień: obiad w formie cateringu na terenie Ośrodka Sportu oraz wodę.

Informujemy, że Fundacja zwraca koszt jednego noclegu ze śniadaniem (do wysokości  90 zł) dla każdego zawodnika i jego opiekuna (1zawodnik/1 opiekun). Zawodnik musi posiadać aktualne zaświadczenie o niepełnosprawności.

Warunkiem rozliczenia noclegu jest przedstawienie faktury wystawionej na dane Fundacji (Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą, ul. Szpitalna 5/16, 00-031 Warszawa, NIP: 525 15 80 629) z zapisem w treści: nocleg uczestników turnieju IOB z podaniem ilości nocujących osób. Z tyłu faktury proszę wypisać iminona i nazwiska osób nocujących oraz wskazac osobę i nr konta do zwrotu środków. Zwrócona będzie kwota wynikająca z ilości uczestników x stawka 90 PLN/nocleg/osoba. Warunkiem zwrotu środków jest spełnienie warunków uczestnictwa w projecie oraz obecność na turnieju. Opisane oryginały faktur przyjmujemy do dnia 10.09.2021.

Serdecznie zapraszamy!

 

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą jest realizaotrem projektu INSULIN ON BOARD CUP 2021' współfinansowanego ze środków PFRON