co

nowego?

30 - lecie FundacjiŚwiętuj z Nami 30 -lecie. Zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY.Dziękujemy za wsparcieSerdecznie dziękujemy firmie Molecure za wsparcie finansowe Fundacji dla Dzieci z Cukrzycą!4. Wirtualna Konferencja mojacukrzyca·org - Światowy Dzień Cukrzycy 2023Zapraszamy do zapisów i udziału w 4. Wirtualnej Konferencji mojacukrzyca·org - Światowy Dzień Cukrzycy 2023WebinarZapraszamy na webinar p.t. Określenie celów terapii leczenia DM1 (cukrzycy typu 1) w oparciu o zalecenia PTD Kiedy? 18 listopada, sobota Godziny: 11.00 do 12.30ŚWIĄTECZNE WARSZTATY PLASTYCZNE (SZCZECIN 2023)Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na Świąteczne Warsztaty Plastyczne organizowane przez nasz fundacyjny oddział w Szczecinie. Termin: 2 GRUDNIA 2023 r. godz. 12.00 – 15.00 Miejsce: Dom Kultury „Wspólny Dom” ul. Świętego Marcina 2, SzczecinAndrzejki z FundacjąSerdecznie zapraszamy na integracyjne spotkanie z wróżbami w „Cztery pory roku” w Powsinie. Dla kogo: Dla dzieci z cukrzycą i ich opiekunów (1 dziecko + 1 opiekun), a w miarę wolnych miejsc rodzeństwo i osoby towarzyszące. Kiedy: 26.11.2023 r. w godz. 11.00 - 13.30.Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą na "33 Biegu Niepodległości”!Już 11 listopada w Warszawie odbędzie się "33 Bieg Niepodległości! Fundacyjna Drużyna Podopiecznych weźmie udział w biegu „Mila Niepodległości” na symbolicznym dystansie 1918 m, a nastoletni wolontariusze wesprą bieg organizacyjnie. Powstanie także strefa kibicowania przy trasieWarsztat dietetyczny ONLINEZapraszamy serdecznie.

Kolejne zgrupowanie Słodkiej Polski za nami!

W dniach 19-21.02.2021, w Warszawie odbyło się zgrupowanie seniorskiej reprezentacji Słodkiej Polski, która przez trzy dni ciężko trenowała, przygotowując się do międzynarodowych wyzwań. Było to drugie zgrupowanie dorosłej kadry pod oficjalnym patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Miejscem naszych treningów była hala przy ulicy Gładkiej, gdzie swoje mecze rozgrywa futsalowa drużyna Legii Warszawa.

Zawodnicy z całego kraju zameldowali się w Warszawie już w piątek, gdy podczas wieczornego treningu mieli okazję zobaczyć się po długim czasie. Pojawiło się także kilka nowych twarzy, w tym dwóch zawodników, którzy do tej pory występowali w młodszej kadrze U-16, Miłosz Bator oraz Igor Brzozowski. Wszyscy debiutanci zostali bardzo dobrze przyjęci przez pozostałych graczy i szybko odnaleźli się w szatni.

Sobota to dwa intensywne treningi, pomiędzy którymi odbyło się spotkanie edukacyjne z przedstawicielami fundacji. Po treningach wszyscy zawodnicy chętnie korzystali z odnowy u masażysty. Wieczorem nie mogło oczywiście zabraknąć tradycyjnej integracji, podczas której rywalizowano w turnieje ping-ponga, piłkarzyków i FIFĘ.

Niedziela, to ostatnie zajęcia, zakończone sparingiem wewnętrznym i podsumowaniem zgrupowania. Po nim, zawodnicy rozjechali się we wszystkie strony Polski, z poczuciem dobrze przepracowanego weekendu w niesamowitym gronie.

Dziękujemy wszystkim za obecność i zaangażowanie. Do zobaczenia!