ZMIANY SKÓRNE w wyniku stosowaniu pomp/sensorów.Trójmiasto, okolice oraz wszyscy zainteresowani! Jeśli problem zmian skórnych wywołanych przez w/w urządzenia medyczne dotyczy Twojego dziecka możesz skorzystać z bezpłatnego poszerzenia diagnostyki w tym kierunku!ANDRZEJKI 2022Wirtualna Konferencja z okazji Światowego Dnia Cukrzycy już 19 listopada!Zapraszamy na 3. Wirtualną Konferencją mojacukrzyca.org. W tym roku organizatorzy nawiązują do oficjalnego hasła Światowego Dnia Cukrzycy - "Edukacja chroni nasze jutro".Świąteczne spotkanie i stroików dłubanie SZCZECINŚwiatowy Dzień Cukrzycy 2022 - Edukacja chroni nasze jutroJak co roku, 14 listopada przypada Światowy Dzień Cukrzycy. W 2022 roku obchodzimy go pod hasłem "Edukacja społeczna w obszarze cukrzycy dla ochrony jutra"."DIAGNOZA ... I CO DALEJ ?" - nasz poradnikJesteś RODZICEM dziecka ze świeżo zdiagnozowaną CUKRZYCĄ TYPU 1? Nie wiesz, jak się odnaleźć w nowej rzeczywistości? Przygotowaliśmy poradnik, który pomoże odnaleźć się w cukrzycowej rzeczywistości. "Diagnoza… i co dalej?" Zapraszamy do lektury!Obchody Światowego Dnia Cukrzycy 2022. Debata i premiera naszej broszuryZ okazji nadchodzącego Światowego Dnia Cukrzycy, już 9 listopada w Warszawie odbędzie się debata organizowana przez Polskie Towarzystwo Diabetologiczne. Miło nam poinformować, że nie zabraknie tam także nas, a podczas debaty oficjalnie zaprezentujemy naszą broszurę "Diagnoza i co dalej...?"Zmiany w refundacji sensorów od 01.01.2023 rokuW związku ze zmianami w refundacji sensorów przedstawiamy podstawowe informacje na ten temat.

Weź udział w konkursie Happy Bob Challenge

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie Happy Bob Challenge, w którym do wygrania są dziesiątki atrakcyjnych nagród ufundowanych przez nasza Fundację.

Zgłoszenie do konkursu - kieruj się tu: https://bit.ly/3mTfEwk

Strona konkursu wraz z wszelkimi informacjami: https://www.facebook.com/HappyBobChallenge/

Harmonogram Konkursu #HappyBobChallenge 2020/2021
Faza przygotowawcza: 07.12.2020 – 13.12.2020
- instalacja i konfiguracja konta Uczestnika
- rejestracja Uczestników konkursu: https://bit.ly/3mTfEwk
- sprawdzenie poprawności działania aplikacji na telefonach Uczestników
- nauka obsługi aplikacji Happy Bob

wyróżnienie B:
- opaska Xiaomi Mi Band 5
- karta podarunkowa Allegro o wartości 50zł
*pakiet startowy Dexcom G6 składa się z jednego transmitera i jednego sensora Dexcom G6.

O tym, co oznaczają miejsca I-III i wyróżnienia A i B napiszemy już wkrótce. Bądźcie czujni!
Nagrody zostaną przekazane po zakończeniu konkursu, przesyłką kurierską.