Czerwcowe Wsparcie od Przyjaciół!Od lat niesiemy pomoc osobom, toczącym nierówną walkę z cukrzycą. Wsparcie z zewnątrz odgrywa tu ogromną rolę - chorzy potrzebują pomocy nawet, jeśli o nią nie proszą. Dziękujemy firmom, które wspierają naszą działalność. Wśród Przyjaciół powitaliśmy ostatnio Hotel Crocus: http://hotelcrocus.pl/ - cudownie, że tak chętnie angażują się Państwo w realizowane przez nas projekty!KONSULTACJE INDYWIDUALNE. DIETETYK.PodziękowaniaBardzo dziękujemy firmie Diabetyk24 za przekazanie glukozy na nasze wakacyjne kolonie i turnusy oraz na turniej Insulin On Board Cup 2021DziękujemySerdecznie dziękujemy firmie Kolorowy Świat Bambino - producentowi i dystrybutorowi artykułów szkolnych oraz jej prezesowi, Panu Michałowi Skolimowskiemu, za przekazanie potężnej ilości gadżetów dla naszych podopiecznych!WYLICYTUJ PIERŚCIONEK Z LOGO FUNDACJI I KRYSZTAŁKAMI SVAROWSKIEGO!Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej licytacji pierścionka ze skóry naturalnej i kryształkami Swarovskiego, ufundowany przez firmę Joccos Design!ROZPOCZYNAMY NABÓR NA OBOZY SPORTOWE lato 2021’Z przyjemnością informujemy, iż otrzymaliśmy dofinansowanie PFRON do organizacji OBOZÓW SPORTOWYCH dla dzieci i młodzieży z Ct1.Poznajcie Słodką Polskę - materiał Łączy Nas PiłkaJeśli ktoś jeszcze nie słyszał o naszych reprezentacjach Słodka POLSKA, koniecznie musi zobaczyć ten materiał!Zapytanie ofertowe dot. projektu: „DIABTEAM – obozy sportowe dla dzieci i młodzieży chorujących na cukrzycę typu 1”W związku z realizacją Projektu: „DIABTEAM – obozy sportowe dla dzieci i młodzieży chorujących na cukrzycę typu 1” współfinansowanego przez PFRON Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą realizując procedurą zapytania ofertowego, publikuje treść zapytania dotyczącego zamówienia usługi polegającej na organizacji zaplecza do przeprowadzenia obozu sportowego w czerwcu 2021r.

Weź udział w konkursie Happy Bob Challenge

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie Happy Bob Challenge, w którym do wygrania są dziesiątki atrakcyjnych nagród ufundowanych przez nasza Fundację.

Zgłoszenie do konkursu - kieruj się tu: https://bit.ly/3mTfEwk

Strona konkursu wraz z wszelkimi informacjami: https://www.facebook.com/HappyBobChallenge/

Harmonogram Konkursu #HappyBobChallenge 2020/2021
Faza przygotowawcza: 07.12.2020 – 13.12.2020
- instalacja i konfiguracja konta Uczestnika
- rejestracja Uczestników konkursu: https://bit.ly/3mTfEwk
- sprawdzenie poprawności działania aplikacji na telefonach Uczestników
- nauka obsługi aplikacji Happy Bob

wyróżnienie B:
- opaska Xiaomi Mi Band 5
- karta podarunkowa Allegro o wartości 50zł
*pakiet startowy Dexcom G6 składa się z jednego transmitera i jednego sensora Dexcom G6.

O tym, co oznaczają miejsca I-III i wyróżnienia A i B napiszemy już wkrótce. Bądźcie czujni!
Nagrody zostaną przekazane po zakończeniu konkursu, przesyłką kurierską.