ZMIANY SKÓRNE w wyniku stosowaniu pomp/sensorów.Trójmiasto, okolice oraz wszyscy zainteresowani! Jeśli problem zmian skórnych wywołanych przez w/w urządzenia medyczne dotyczy Twojego dziecka możesz skorzystać z bezpłatnego poszerzenia diagnostyki w tym kierunku!ANDRZEJKI 2022Wirtualna Konferencja z okazji Światowego Dnia Cukrzycy już 19 listopada!Zapraszamy na 3. Wirtualną Konferencją mojacukrzyca.org. W tym roku organizatorzy nawiązują do oficjalnego hasła Światowego Dnia Cukrzycy - "Edukacja chroni nasze jutro".Świąteczne spotkanie i stroików dłubanie SZCZECINŚwiatowy Dzień Cukrzycy 2022 - Edukacja chroni nasze jutroJak co roku, 14 listopada przypada Światowy Dzień Cukrzycy. W 2022 roku obchodzimy go pod hasłem "Edukacja społeczna w obszarze cukrzycy dla ochrony jutra"."DIAGNOZA ... I CO DALEJ ?" - nasz poradnikJesteś RODZICEM dziecka ze świeżo zdiagnozowaną CUKRZYCĄ TYPU 1? Nie wiesz, jak się odnaleźć w nowej rzeczywistości? Przygotowaliśmy poradnik, który pomoże odnaleźć się w cukrzycowej rzeczywistości. "Diagnoza… i co dalej?" Zapraszamy do lektury!Obchody Światowego Dnia Cukrzycy 2022. Debata i premiera naszej broszuryZ okazji nadchodzącego Światowego Dnia Cukrzycy, już 9 listopada w Warszawie odbędzie się debata organizowana przez Polskie Towarzystwo Diabetologiczne. Miło nam poinformować, że nie zabraknie tam także nas, a podczas debaty oficjalnie zaprezentujemy naszą broszurę "Diagnoza i co dalej...?"Zmiany w refundacji sensorów od 01.01.2023 rokuW związku ze zmianami w refundacji sensorów przedstawiamy podstawowe informacje na ten temat.

Słodka Polska zagrała w Niemczech!

22 września na boisku przy Hammerling Strasse w Berlinie młodsza z reprezentacji Polski Dzieci z Cukrzycą zmierzyła się z zespołem reprezentującym przedstawiciela Bundesligi – Unionem Berlin.

Trzeba od razu przyznać, że poziom sportowy naszych przeciwników był bardzo wysoki. Tym bardziej jest nam miło poinformować, że jedno ze spotkań (graliśmy dwa mecze w różnych ustawieniach) zakończyło się wygraną naszych słodkich piłkarzy! Po porażce 3:7 w pierwszym nasi zawodnicy zagrali naprawdę fantastyczne spotkanie i w „niemieckim” systemie 1 plus 7 pokonali Union 3:2. W ataku szalał dosłownie Aleks Kubiak, strzelec dwóch goli. A przed utratą bramek po drugiej stronie boiska ratował zespół Staś Illukowicz, nominalnie grający… na lewym skrzydle. Niemiecki zespół nie do końca wiedział, jak ma sobie poradzić z bramkarzem grającym na wysokości ponad 20 metrów od bramki…

Zwycięstwo chcielibyśmy zadedykować naszemu kontuzjowanemu bramkarzowi – Kajtkowi Gomulcowi. Kajtek, czekamy na Ciebie, już niedługo Ślęza Cup, czekają Juventus, PSG, RB Lipsk!