Akcja "Stop Cukrzycy" w magazynie "Baby Junior"

Zachęcamy do nabywania magazynu „Baby Junior”, skierowanego do obecnych i przyszłych rodziców, z wieloma ciekawymi treściami i fachowymi poradami. 

Dodatek do magazynu - „Twój Junior” zawiera ciekawe treści dotyczące zdrowia, rozwoju i edukacji przedszkolaka oraz ucznia. W najnowszym numerze szczególnie polecamy artykuł dotyczący cukrzycy u dzieci: „Cukrzyca – epidemia XXI wieku. Sprawdź, czy zagraża Twojemu dziecku”. Jest to pierwszy z cyklu tekstów całorocznej kampanii edukacyjnej „Stop cukrzycy”. Warto wiedzieć, dlaczego cukrzyca jest tak niebezpieczna i jak rozpoznać jej pierwsze objawy. Jest to tym ważniejsze, że do niedawna była ona uważana za chorobę osób dorosłych, obecnie zaś – niestety – w coraz większym stopniu dotyka także małych pacjentów. Mając na uwadze ten problem, nie sposób pominąć artykułu eksperta z Instytutu Żywności i Żywienia, będącego dla wszystkich rodziców doskonałym drogowskazem w budowaniu zbilansowanego menu dla swojej rodziny. Co ciekawe, błędy żywieniowe popełniane przez rodziców paradoksalnie wynikają z miłości i pragnienia, by dziecko dostawało zawsze to, czego pragnie.

Serdecznie zapraszamy do lektury magazynu.

Czasopismo „Baby Junior” z dodatkiem specjalnym „Twój Junior” można kupić w salonach EMPIK oraz w Księgarni Internetowej PZWL (www.wydawnictwopzwl.pl/czasopisma/babyjunior).