co

nowego?

PodziękowaniaBardzo dziękujemy firmie Diabetyk24 za przekazanie glukozy na nasze wakacyjne kolonie i turnusy oraz na turniej Insulin On Board Cup 2021DziękujemySerdecznie dziękujemy firmie Kolorowy Świat Bambino - producentowi i dystrybutorowi artykułów szkolnych oraz jej prezesowi, Panu Michałowi Skolimowskiemu, za przekazanie potężnej ilości gadżetów dla naszych podopiecznych!WYLICYTUJ PIERŚCIONEK Z LOGO FUNDACJI I KRYSZTAŁKAMI SVAROWSKIEGO!Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej licytacji pierścionka ze skóry naturalnej i kryształkami Swarovskiego, ufundowany przez firmę Joccos Design!ROZPOCZYNAMY NABÓR NA OBOZY SPORTOWE lato 2021’Z przyjemnością informujemy, iż otrzymaliśmy dofinansowanie PFRON do organizacji OBOZÓW SPORTOWYCH dla dzieci i młodzieży z Ct1.Poznajcie Słodką Polskę - materiał Łączy Nas PiłkaJeśli ktoś jeszcze nie słyszał o naszych reprezentacjach Słodka POLSKA, koniecznie musi zobaczyć ten materiał!Zapytanie ofertowe dot. projektu: „DIABTEAM – obozy sportowe dla dzieci i młodzieży chorujących na cukrzycę typu 1”W związku z realizacją Projektu: „DIABTEAM – obozy sportowe dla dzieci i młodzieży chorujących na cukrzycę typu 1” współfinansowanego przez PFRON Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą realizując procedurą zapytania ofertowego, publikuje treść zapytania dotyczącego zamówienia usługi polegającej na organizacji zaplecza do przeprowadzenia obozu sportowego w czerwcu 2021r.Wielkie brawa dla Ambasadorów Fundacji!Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą składa ogromne podziękowania na ręce naszego Ambasadora Piotra Falfusa oraz Agnieszki Dąbrowskiej - Anotniuk dla zespołu firmy Ornsson Solutions za wsparcie w rozwoju interpersonalnym naszej kadry oraz podopiecznych.Firma Dale Carnegie Polska dołącza do grona Darczyńców, wspierających naszą Fundację!Z dumą informujemy, że w 10 maja w Fundacji dla Dzieci z Cukrzycą odbył się warsztat z Technik Prezentacji, przeprowadzony przez firmę Dale Carnegie Polska.

Warsztaty mydlarskie

Zapraszamy na warsztaty mydlarskie dla dzieci organizowane 14 grudnia (sobota) w siedzibie Fundacji przy ulicy Szpitalnej 5/16 w Warszawie.

Warsztaty mydlarskie dla dzieci to niesamowity świat kolorów i zapachów, a przede wszystkim świetna zabawa. Zajęcia uczą doboru i mieszania barw podstawowych, rozpoznawania dodatków i ich aromatów. Duży nacisk kładziemy na estetykę prac oraz ich eleganckie, prezentowe opakowanie. Choć podstawowym celem jest oczywiście zrobienie własnoręcznych mydełek, to przemycamy także opowieści o historii brudu, mydła i środków  czystości.

Zajęcia będą trwały ok. 45 min.  W zależności od zainteresowania zajęcia będą odbywały się w  grupach w godzinach 11 - 16 

ZAPISY: DO 10 grudnia

Prosimy o zgłoszenia na adres karina.piechocka@fundacja-cukrzyca.pl

W zgłoszeniu należy podać: Imię i nazwisko dziecka, wiek oraz numer kontaktowy.