II Białołęcki Bazar Zabawek Używanych

Serdecznie zapraszamy na II Białołęcki Bazar Zabawek Używanych, który odbędzie się dniu 19 maja 2019 r. w godzinach 10-14 w Parku Picassa na warszawskim Tarchominie. Na miejscu nie zabraknie również nas!

Wydarzenie jest realizowane przez Stowarzyszenie Razem dla Białołęki we współpracy z Białołęckim Ośrodkiem Kultury w ramach projektu "Zrealizuj swój pomysł w BOK-u". Projekt jest skierowany do dzieci i młodzieży oraz ich rodziców i jest dla wszystkich bezpłatny.

W czasie wydarzenia będą funkcjonować w Parku Picassa dwie strefy - jedna dla osób kupujących i sprzedających, w drugiej natomiast bezpłatne atrakcje dla dzieci i młodzieży zapewnią partnerzy wydarzenia. To tego dnia będzie można kupić i sprzedać klocki lego, gry planszowe lub na konsolę, książki, sprzęt sportowy, rowery, hulajnogi i inne zabawki, z których dzieci wyrosły lub które im się znudziły, a to wszystko w otoczeniu masy atrakcji, które przygotowali partnerzy wydarzenia.

Udział i sprzedaż są bezpłatne zarówno dla sprzedających, jak i kupujących, rejestracja na stronie https://bialoleckibazarzabawek.evenea.pl/ jest wymagana wyłącznie dla Sprzedających do rezerwacji miejsca.

Strona wydarzenia : https://www.facebook.com/events/363624907696499/
W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy z organizatorami pod adresem mailowym: bialoleckibazar@gmail.com


Serdecznie zapraszamy do udziału :-)