KUPUJ  TANIEJ  w Diabetyk24  i  WSPIERAJ Podopiecznych Fundacji !!!

Niezmiernie miło nam poinformować, iż Fundacja nawiązała współpracę ze ulubionym przez wszystkich Diabetyków sklepem Diabetyk24.

Jej efektem jest program rabatowy dla Naszych Podopiecznych, w ramach którego można zaoszczędzić na zakupach internetowych 5% jednocześnie wspierając działalność Fundacji (Diabetyk24 przekazuje część zysku ze sprzedaży na działania statutowe Fundacji) !!!

Wykaz kategorii, na jakie obowiązuje kod zniżkowy:

- igły do penów i do insuliny,

- żywność dla diabetyków,

- glukoza płynna i w tabletkach,

- plastry zabezpieczające wkłucia i sensory,

- suplementy diety.

Istnieje również możliwość zakupu BLUCON Nightrider w cenie 500,00. Osoby zainteresowane  proszone są o kontakt z Fundacją.

Aby skorzystać ze zniżki i wesprzeć Fundację, należy złożyć zamówienie w następujący sposób:

Na stronę Diabetyk24 wchodzimy za pomocą tego linka:

przy zamówieniu podajemy kod rabatowy: 5%FdDzCiks

Aby sfinansować zakupy BEZPOŚREDNIO z SUBKONTA należy:

1. w kroku płatności za zamówienie należy wybrać opcję „SAMODZIELNY PRZELEW BANKOWY”
  2. w komentarzu do zamówienia wpisujemy: „dane do faktury PROFORMA: Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą, ul. Szpitalna5/16, 00-031 Warszawa, NIP:525 15 80 629, dla ….(imię i nazwisko Podopiecznego) …