co

nowego?

Czerwcowe Wsparcie od Przyjaciół!Od lat niesiemy pomoc osobom, toczącym nierówną walkę z cukrzycą. Wsparcie z zewnątrz odgrywa tu ogromną rolę - chorzy potrzebują pomocy nawet, jeśli o nią nie proszą. Dziękujemy firmom, które wspierają naszą działalność. Wśród Przyjaciół powitaliśmy ostatnio Hotel Crocus: http://hotelcrocus.pl/ - cudownie, że tak chętnie angażują się Państwo w realizowane przez nas projekty!KONSULTACJE INDYWIDUALNE. DIETETYK.PodziękowaniaBardzo dziękujemy firmie Diabetyk24 za przekazanie glukozy na nasze wakacyjne kolonie i turnusy oraz na turniej Insulin On Board Cup 2021DziękujemySerdecznie dziękujemy firmie Kolorowy Świat Bambino - producentowi i dystrybutorowi artykułów szkolnych oraz jej prezesowi, Panu Michałowi Skolimowskiemu, za przekazanie potężnej ilości gadżetów dla naszych podopiecznych!WYLICYTUJ PIERŚCIONEK Z LOGO FUNDACJI I KRYSZTAŁKAMI SVAROWSKIEGO!Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej licytacji pierścionka ze skóry naturalnej i kryształkami Swarovskiego, ufundowany przez firmę Joccos Design!ROZPOCZYNAMY NABÓR NA OBOZY SPORTOWE lato 2021’Z przyjemnością informujemy, iż otrzymaliśmy dofinansowanie PFRON do organizacji OBOZÓW SPORTOWYCH dla dzieci i młodzieży z Ct1.Poznajcie Słodką Polskę - materiał Łączy Nas PiłkaJeśli ktoś jeszcze nie słyszał o naszych reprezentacjach Słodka POLSKA, koniecznie musi zobaczyć ten materiał!Zapytanie ofertowe dot. projektu: „DIABTEAM – obozy sportowe dla dzieci i młodzieży chorujących na cukrzycę typu 1”W związku z realizacją Projektu: „DIABTEAM – obozy sportowe dla dzieci i młodzieży chorujących na cukrzycę typu 1” współfinansowanego przez PFRON Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą realizując procedurą zapytania ofertowego, publikuje treść zapytania dotyczącego zamówienia usługi polegającej na organizacji zaplecza do przeprowadzenia obozu sportowego w czerwcu 2021r.

ROZPOCZYNAMY WSPÓŁPRACĘ Z INSTYTUTEM DIABETOLOGII

Bardzo miło nam poinformować, że w ostatnim czasie nawiązaliśmy współpracę z Instytutem Diabetologii Pani prof. dr hab. med. Ewy Pańkowskiej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Instytutu, w której można znaleźć wiele ciekawych projektów i badań, w których można wziąć udział i skorzystać również z bezpłatnego wsparcia. Szczególnie polecamy dorosłym Podopiecznym.

Poniżej aktualnie prowadzone projekty:

  1. Wpływ celiakii na stan odżywienia dzieci chorych na cukrzycę typu 1. Bezpłatne badanie dla dzieci 2-18 lat, chorych na cukrzycę typu 1 i równocześnie na celiakię:

 

           https://www.facebook.com/instytut.diabetologii/photos/a.1496728993933260/2295752240697594

 

  1. Możliwość wizyty u pani doktor Agnieszki Zagórskiej, specjalisty psychiatry. Zajmuje się m.in. leczeniem depresji, choroby afektywnej dwubiegunowej, zaburzeń lękowych, schizofrenii paranoidalnej, zaburzeń psychotycznych.

 

          https://www.facebook.com/instytut.diabetologii/photos/a.1496728993933260/2295752577364227

 

  1. Bezpłatne konsultacje dotyczące leczenia neuropatii bólowej w przebiegu cukrzycy

 

           https://www.facebook.com/instytut.diabetologii/posts/2292339627705522